Gå til hovedindhold

Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter

SnickersRedskaberEAN: 7332515075376
Pris fra 856 krtil 1.128,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 272,75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 856 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
XTR værktøjsbælte 9790 størrelse M (48-54)
856 kr
Til butik
XTR værktøjsbælte 9790 størrelse M (48-54) billede

Produktspecifikationer

Mærke: SNICKERS
Kategori: Værtøjstasker
Farve: 1
Artikel nr.: 97900404005
EAN: 7332515075376
Varenr.: 8031911
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter
1.128,75 kr
Til butik
Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter billede

Produktinformation

Snickers XTR værktøjsbælte 9790 XTR værktøjsbælteDet ultimative værktøjsbælte. Regn med avanceret ergonomisk design og overlegen polstring for øget arbejdskomfort, et fleksibelt fastgørelsessystem og Cordura forstærkninger for ekstra holdbarhed. Avanceret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Tilbehør til Arbejdstøj
EAN: 7332515075376
Varenr.: 47075086500177

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK856 kr895 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.128,75 kr1.128,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter

PriceData har fulgt prisen på Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 856 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.102,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 954 kr.

Den nuværende pris på 856 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Snickers XTR værktøjsbælte 9790 - sort / M | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | Værktøjsbælter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026856 kr168 kr (16%)
5. maj 20261.024 kr104 kr (11%)
3. maj 2026920 kr64 kr (7%)
2. maj 2026856 kr39 kr (4%)
30. apr. 2026895 kr201 kr (18%)
25. apr. 20261.096 kr33 kr (3%)
15. apr. 20261.063 kr39 kr (4%)
13. apr. 20261.024 kr62 kr (6%)
24. mar. 2026962 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026963 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret