Gå til hovedindhold

Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers

SnickersSkjorter og toppeEAN: 7332515581563
Pris fra 139 krtil 153,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 14,75 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
T-shirt 2550, Sort/Stål grå
-31%139 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
T-shirt 2550, Sort/Stål grå billede

Produktinformation

Snickers T-shirt 2550 Komfortabel, funktionel og bevægelsesvenlig Denne Snickers T-shirt 2550 fra Snickers Workwear er designet til både arbejde og fritid med fokus på bevægelsesfrihed og komfort. Raglanærmerne uden skuldersømme giver øget mobilitet, men...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Apparel & Accessories
Farve: Sort
EAN: 7332515581563
Varenr.: 8464909926749
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers
153,75 kr
Til butik
Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers billede

Produktinformation

Snickers T-shirt to-farvet 2550 Tofarvet T-shirt Klassisk T-shirt i bomuld, der er meget behagelig og har masser af plads til firmaprofilering. Beregnet til hverdagsbrug. Raglanærmer Ribstrikket hals Trykt label i nakken T-shirt til hverdagsbrug fremstill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: T-shirts
EAN: 7332515581563
Varenr.: 47017055650129

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet139 kr139 krKøb
2Sikkerhedsgiganten153,75 kr153,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers

PriceData har fulgt prisen på Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers i 154 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 153,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Snickers T-shirt to-farvet 2550 - sort/koksgrå / M | T-shirts | Kortærmede | Snickers de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026139 kr14,75 kr (10%)
29. maj 2026153,75 kr14,75 kr (11%)
27. maj 2026139 kr14,75 kr (10%)
1. apr. 2026153,75 kr24,75 kr (19%)
26. mar. 2026129 kr24,75 kr (16%)
25. mar. 2026153,75 kr24,75 kr (19%)
8. mar. 2026129 kr24,75 kr (16%)
7. mar. 2026153,75 kr24,75 kr (19%)
19. jan. 2026129 kr21 kr (14%)
16. jan. 2026150 kr21 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret