Gå til hovedindhold

Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele

SnickersSkjorter og toppeEAN: 7332515028440
Pris fra 99 krtil 126,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27,25 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 21. maj

Sammenlign priser på Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
T-shirt 2502, Sort
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
T-shirt 2502, Sort billede

Produktinformation

Snickers T-shirt 2502 Robust, klassisk og arbejdsorienteret Denne Snickers T-shirt 2502 er en tidløs og holdbar t-shirt designet til både arbejde og fritid. Med rund hals, rib i kraven og forstærkede skulder- og nakkesømme leverer den ekstra holdbarhed,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Farve: Sort
EAN: 7332515028440
Varenr.: 7902909038816
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers T-shirt, 2502, sort, str. 2XL
104 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele
126,25 kr
Til butik
Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele billede

Produktinformation

Snickers T-shirt Classic 2502 T-shirt med masser af muligheder. Den klassiske T-shirt er lavet af bomuld og har rigeligt med plads til firmaprofilering. Den har forstærkede skuldersømme og nakke, samt en elastisk ribkant i halsen, så T-shirten holder form...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: T-shirts
EAN: 7332515028440
Varenr.: 47004958261585

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet99 kr99 krKøb
2CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
3Sikkerhedsgiganten126,25 kr126,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele

PriceData har fulgt prisen på Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele i 135 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Snickers T-shirt Classic 2502 - sort / 2XL | T-shirts | korte ærmer | Overdele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202699 kr5 kr (5%)
29. maj 2026104 kr5 kr (5%)
27. maj 202699 kr5 kr (5%)
23. maj 2026104 kr6 kr (6%)
21. maj 202698 kr6 kr (6%)
15. maj 2026104 kr14 kr (12%)
30. apr. 2026118 kr8,25 kr (7%)
20. apr. 2026126,25 kr1,75 kr (1%)
19. apr. 2026128 kr66 kr (106%)
16. feb. 202662 kr16 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret