Gå til hovedindhold

Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder |

SnickersKnæbeskyttereEAN: 7332515552624
Pris fra 235 krtil 403 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder | og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 235 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers Ergonomiske knæpuder one size gul/sort
235 kr
Til butik
Snickers Ergonomiske knæpuder one size gul/sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: SNICKERS
Kategori: Knæbeskytter
Farve: 1
Artikel nr.: 91220604000
EAN: 7332515552624
Varenr.: 9239851
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Ergonomiske Knæpuder - Gul/Sort - 9122
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ergonomiske Knæpuder - Gul/Sort - 9122 billede

Produktinformation

Ergonomiske Knæpuder - Gul/Sort - Snickers 9122Lette knæpuder med ergonomisk form, der giver avanceret knæbeskyttelse. Knæpuderne er certificeret i henhold til EN 14404, type 2, klasse 1. De er designet til hyppigt arbejde i knælende stilling i dynamiske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Apparel & Accessories
Farve: Sort
EAN: 7332515552624
Varenr.: 8471252369757
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder |
301,25 kr
Til butik
Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder | billede

Produktinformation

Snickers Knæpude ergonomisk 9122 Ergonomiske knæpuder, som yder avanceret knæbeskyttelse ved arbejde, der indebærer hyppige knælende stillinger. Et buet, let og fleksibelt design mindsker belastningen og sikrer daglig arbejdskomfort. Funktioner: Knæbeskyt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Tilbehør til Arbejdstøj
EAN: 7332515552624
Varenr.: 47064323653969
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Snickers ergonomiske knæpuder one size gul/sort
403 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK235 kr274 krKøb
2Modekompagniet279 kr279 krKøb
3Sikkerhedsgiganten301,25 kr301,25 krKøb
4Elvvs.dk403 kr403 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder |

PriceData har fulgt prisen på Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder | i 150 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 235 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Snickers Knæpude ergonomisk 9122 - gul/sort | Tilbehør til Arbejdstøj | knæpuder | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026235 kr5 kr (2%)
3. maj 2026240 kr5 kr (2%)
19. mar. 2026235 kr3 kr (1%)
15. mar. 2026238 kr3 kr (1%)
7. mar. 2026235 kr4 kr (2%)
6. mar. 2026239 kr4 kr (2%)
3. mar. 2026235 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026236 kr5 kr (2%)
27. feb. 2026231 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026230 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret