Gå til hovedindhold

Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

SnickersBukserEAN: 7332515279811
Pris fra 799 krtil 1.237,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 438,5 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Marine/Sort
-38%799 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Marine/Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 fleksible og slidstærke arbejdsbukserSnickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 er udviklet til professionelle, der har brug for komfort, bevægelsesfrihed og høj slidstyrke i hverdagen. Bukserne er fremstillet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Contractor Pants & Coveralls
Farve: Sort
EAN: 7332515279811
Varenr.: 7902875582688
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers stretch arbejdsbukser i slim fit m. hylsterlommer 6241 navy/sort str. 50
1.078 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Allroundwork buks 6241 50 navy/sort
1.183,75 kr
Til butik
Allroundwork buks 6241 50 navy/sort billede

Produktinformation

AllroundWork, stretch buks med hylsterlommer. Stretch arbejdsbukser med street look og smallere ben. Stretch Cordura® på knæ kombineret med 4-vejs stretch bagpå sikrer stor fleksibilitet og komfort. 2-vejs stretch twill 47% bomuld/31% polyester/22% elasta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: blå
EAN: 7332515279811
Varenr.: 2897023971
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura
1.237,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet799 kr799 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.078 kr1.078 krKøb
3MaintainIt1.183,75 kr1.183,75 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.237,5 kr1.237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura i 139 dage. Laveste pris i perioden er 739 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 1.112,81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 930 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 50 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026799 kr279 kr (26%)
30. maj 20261.078 kr21,56 kr (2%)
29. maj 20261.099,56 kr300,56 kr (38%)
27. maj 2026799 kr300,56 kr (27%)
17. maj 20261.099,56 kr13,25 kr (1%)
14. maj 20261.112,81 kr34,81 kr (3%)
3. maj 20261.078 kr39 kr (4%)
2. maj 20261.039 kr60,56 kr (6%)
1. maj 20261.099,56 kr140,56 kr (15%)
30. apr. 2026959 kr43 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret