Gå til hovedindhold

Snickers Workwear Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

Snickers WorkwearBukserEAN: 7332515279781
Pris fra 799 krtil 1.237,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 438,5 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Marine/Sort
-38%799 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Marine/Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 fleksible og slidstærke arbejdsbukserSnickers AllroundWork håndværkerbukser 6241 er udviklet til professionelle, der har brug for komfort, bevægelsesfrihed og høj slidstyrke i hverdagen. Bukserne er fremstillet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Contractor Pants & Coveralls
Farve: Sort
EAN: 7332515279781
Varenr.: 7902875582688
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 44
839 kr
Til butik
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 44 billede

Produktinformation

Avancerede arbejdsbukser med stretch og slidstyrke til aktive arbejdsdage Disse arbejdsbukser i marineblå og sort er skabt til dig, der ønsker fuld bevægelsesfrihed og komfort på jobbet. Med en kombination af 2-vejs og 4-vejs stretch får du bukser, der fø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy/black
Størrelse: EU 44
EAN: 7332515279781
Varenr.: 910010357
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 44
839 kr
Til butik
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 44 billede

Produktinformation

Slidstærke arbejdsbukser med stretch og ergonomisk pasform Disse arbejdsbukser fra Snickers er skabt til dig, der ikke går på kompromis med hverken komfort eller slidstyrke i hverdagen. Materialet kombinerer bomuld, polyester og elastan, så du får både fl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy/black
Størrelse: EU 44
EAN: 7332515279781
Varenr.: 910010357
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 44
839 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 44
839 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 44
839 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura
1.237,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet799 kr799 krKøb
2BilligVVS DK839 kr839 krKøb
3Greenline839 kr839 krKøb
4LavprisEl839 kr839 krKøb
5LavprisVVS839 kr839 krKøb
6LavprisVærktøj839 kr839 krKøb
7Sikkerhedsgiganten1.237,5 kr1.237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura i 139 dage. Laveste pris i perioden er 739 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 1.208,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 845 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer navy/sort 6241 - navy/sort / 44 | Bukser | Arbejdsbukser | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026799 kr40 kr (5%)
29. maj 2026839 kr40 kr (5%)
27. maj 2026799 kr40 kr (5%)
1. apr. 2026839 kr40 kr (5%)
26. mar. 2026799 kr40 kr (5%)
25. mar. 2026839 kr40 kr (5%)
8. mar. 2026799 kr40 kr (5%)
7. mar. 2026839 kr100 kr (14%)
16. feb. 2026739 kr60 kr (8%)
19. jan. 2026799 kr409,75 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret