Gå til hovedindhold

Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke

SnickersFrakker og jakkerEAN: 7332515411297
Pris fra 849 krtil 897,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 48,5 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork softshelljakke 1205, Sort
-15%849 kr
Før 995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork softshelljakke 1205, Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork softshelljakke 1205 vindtæt og fleksibel arbejdsjakkeSnickers AllroundWork softshelljakke 1205 er en praktisk og komfortabel arbejdsjakke, der er designet til at imødekomme hverdagens krav. Jakken er fremstillet i vindtæt softshell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Farve: Sort
EAN: 7332515411297
Varenr.: 8017049878752
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke
897,5 kr
Til butik
Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 er en alsidig jakke, der er perfekt til alle former for arbejde og daglig brug. Jakken er designet med et stilrent udseende, der gør den velegnet til fir...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Jakker
EAN: 7332515411297
Varenr.: 46997200798033

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet849 kr849 krKøb
2Sikkerhedsgiganten897,5 kr897,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke

PriceData har fulgt prisen på Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke i 152 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 897,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 851 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Snickers AllroundWork vindtæt softshell jakke 1205 - sort / M | Jakker | DISCOUNT | Jakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026849 kr48,5 kr (5%)
29. maj 2026897,5 kr48,5 kr (6%)
27. maj 2026849 kr48,5 kr (5%)
1. apr. 2026897,5 kr98,5 kr (12%)
26. mar. 2026799 kr98,5 kr (11%)
25. mar. 2026897,5 kr98,5 kr (12%)
8. mar. 2026799 kr98,5 kr (11%)
7. mar. 2026897,5 kr98,5 kr (12%)
19. jan. 2026799 kr77,25 kr (9%)
16. jan. 2026876,25 kr77,25 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret