Gå til hovedindhold

Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele

SnickersTøj og tilbehørEAN: 7332515283160
Pris fra 149 krtil 153,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (3% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Allroundwork Cap - Marine/Sort - 9079
-29%149 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Allroundwork Cap - Marine/Sort - 9079 billede

Produktinformation

Allroundwork Cap - Klassisk Stil med Høj Komfort og Funktionalitet Allroundwork Cap er den ideelle kasket til alle, der søger en klassisk stil med en højere pasform, der passer til de fleste hovedformer. Uanset om du er på arbejde eller i fritiden, vil de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Apparel & Accessories
Farve: Sort
EAN: 7332515283160
Varenr.: 8471794123101
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele
153,75 kr
Til butik
Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork cap 9079 Snickers AllroundWork Cap 9079 er den perfekte kasket til enhver arbejdssituation. Den har en klassisk stil med en højere pasform, der passer til de fleste hovedformer. Den forbøjede skygge giver optimal solbeskyttelse, så d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Hovedebeklædning
EAN: 7332515283160
Varenr.: 47068369158481

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet149 kr149 krKøb
2Sikkerhedsgiganten153,75 kr153,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele

PriceData har fulgt prisen på Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele i 138 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 153,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Snickers AllroundWork cap 9079 - navy/sort | Hovedebeklædning | Hovedebeklædning | Overdele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026149 kr4,75 kr (3%)
29. maj 2026153,75 kr4,75 kr (3%)
27. maj 2026149 kr4,75 kr (3%)
2. apr. 2026153,75 kr4,75 kr (3%)
26. mar. 2026149 kr4,75 kr (3%)
25. mar. 2026153,75 kr4,75 kr (3%)
8. mar. 2026149 kr4,75 kr (3%)
7. mar. 2026153,75 kr4,75 kr (3%)
19. jan. 2026149 kr1 kr (1%)
16. jan. 2026150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret