Gå til hovedindhold

Ebeco Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2

EbecoIsoleringEAN: 7330778605002
Pris fra 3.756 krtil 4.299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 543 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3756 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ebeco sne- og issmeltningsmåtte, 330W, 1 m²
3.756 kr
Til butik
Ebeco sne- og issmeltningsmåtte, 330W, 1 m² billede

Produktinformation

Ebeco sne- og issmeltningsmåtte med Schuko stik, 1 m² Ebeco sne- og issmeltningsmåtte er en fleksibel løsning til at klare frost. Den varmer hurtigt og stabilt og kan bruges til optøning af jord, frostfri vandrør eller temperaturstyring i byggeprojekter.

Produktspecifikationer

Mærke: Ebeco
Kategori: Varme
Størrelse: 1x1m
EAN: 7330778605002
Varenr.: 6235001519
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ebeco sne- og issmeltningsmåtte, 330W, 1 m²
3.999 kr
Til butik
Ebeco sne- og issmeltningsmåtte, 330W, 1 m² billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Ebeco
Kategori: VVS fittings
Størrelse: 1x1m
EAN: 7330778605002
Varenr.: 6235001519
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ebeco sne- og issmeltningsmåtte, 330W, 1 m²
3.999 kr
Til butik
Ebeco sne- og issmeltningsmåtte, 330W, 1 m² billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Ebeco
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 1x1m
EAN: 7330778605002
Varenr.: 6235001519
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2
4.055 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ebeco sne- og issmeltningsmåtte, 330W, 1 m²
4.215 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ISSMELTNINGS.MÅTTE Ø 195 MM 300W/M²
4.230,56 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ebeco sne- og issmeltningsmåtte, 330W, 1 m²
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl3.756 kr3.756 krKøb
2CompletVVS3.999 kr3.999 krKøb
3LavprisVVS3.999 kr3.999 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.055 kr4.055 krKøb
5BilligVVS DK4.215 kr4.215 krKøb
6EL-GROSSISTEN4.230,56 kr4.230,56 krKøb
7Greenline4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2

PriceData har fulgt prisen på Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.059 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.495 kr.

Den nuværende pris på 3.756 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sne- og issmeltningsmåtte med hul ø 195 mm 300w/m2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.756 kr243 kr (6%)
30. maj 20263.999 kr243 kr (6%)
12. maj 20263.756 kr43 kr (1%)
11. maj 20263.799 kr43 kr (1%)
24. apr. 20263.756 kr43 kr (1%)
23. apr. 20263.799 kr43 kr (1%)
3. mar. 20263.756 kr527 kr (16%)
3. feb. 20263.229 kr170 kr (6%)
1. feb. 20263.059 kr255 kr (8%)
31. jan. 20263.314 kr255 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret