Gå til hovedindhold

Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv

BloomingvilleSmørskåleEAN: 5711173262526
Pris fra 124,69 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 124,31 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124.69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Bea Smørboks, Natur, Stentøj
124,69 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Bea Smørboks, Natur, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 82050008
EAN: 5711173262526
Varenr.: 24929767
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Bea Smørklokke, Natur, Stentøj, D15xH10 cm
209 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bea Smørskål 10x15 cm Natur
-34%219 kr
Før 331 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv
229 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bea Smørboks, Natur, Stentøj, D15xH10 cm
-22%249 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK124,69 kr163,69 krKøb
2Boboonline.dk209 kr209 krKøb
3KitchenTime DK219 kr268 krKøb
4Likehome.dk229 kr229 krKøb
5Rikki Tikki Shop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv

PriceData har fulgt prisen på Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 124,69 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 124,69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 40% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Smørklokke smørdåse Bloomingville Bea stentøj Ø15 x H10 cm natur håndmalet blomstermotiv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026124,69 kr84,31 kr (40%)
5. maj 2026209 kr16 kr (8%)
4. maj 2026193 kr16 kr (8%)
3. maj 2026209 kr16 kr (8%)
2. maj 2026193 kr10 kr (5%)
1. maj 2026183 kr22 kr (11%)
30. apr. 2026205 kr22 kr (12%)
29. apr. 2026183 kr10 kr (5%)
28. apr. 2026193 kr10 kr (5%)
25. apr. 2026183 kr10 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret