Gå til hovedindhold

Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar

Pan do MarFærdigretterEAN: 8412439285002
Pris fra 34,95 krtil 38,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løvegården
TrustScore 5 ud af 54,8
Små sardiner i økologisk olivenolie
34,95 kr
Til butik
Små sardiner i økologisk olivenolie billede

Produktinformation

Pan do Mar Små sardiner i ØKO-olivenolie Saftige små sardiner i økologisk olivenolie. Fanget bæredygtigt som kystfiskeri ud for Spanien og nænsomt forarbejdet: Sardinerne er med både skind og med ben, og de spises med begge dele, og har således en fin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pan do Mar
Kategori: Seafood konserves
EAN: 8412439285002
Varenr.: 53958
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar
-17%35 kr
Før 42 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
biogan - Pan do Mar - Små Sardiner med skin & ben i økologisk olivenolie
35,95 kr
Til butik
biogan - Pan do Mar - Små Sardiner med skin & ben i økologisk olivenolie billede

Produktinformation

Små lækre sardiner med skind og ben, som spises med begge dele og derfor har sardinerne en såkaldt god sprødhed. Fangst af sardiner foregår efter en bæredygtig hensigt, hvor arten forbliver i balance. Sardinerne pakkes i BPA-fri emballage og er lagt i øko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: biogan
Kategori: Fisk
EAN: 8412439285002
Varenr.: 3936
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Små sardiner i olivenolie Øko. - 120 gram
38,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løvegården34,95 kr34,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked35 kr35 krKøb
3Organic Beauty Supply35,95 kr35,95 krKøb
4Duft og Natur38,95 kr38,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar

PriceData har fulgt prisen på Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar i 186 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 38,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 34,95 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Små sardiner i Økologisk olivenolie, fanget bæredygtig Spanien - 120 gram - Pan do Mar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202634,95 kr
7. maj 202635 kr
22. apr. 202635,95 kr2,95 kr (9%)
19. apr. 202633 kr1,84 kr (6%)
18. apr. 202631,16 kr1,84 kr (6%)
17. apr. 202633 kr2,95 kr (8%)
16. apr. 202635,95 kr3 kr (8%)
15. apr. 202638,95 kr3 kr (8%)
14. apr. 202635,95 kr2,95 kr (9%)
16. mar. 202633 kr4 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret