Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød

SmegKaffekværneEAN: 8017709318000
Pris fra 1.293 krtil 1.844 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 551 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.289 kr 2. maj

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1293 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style CGF11RDEU Kaffemølle 150W Rød
1.293 kr
Til butik
Smeg 50's Style CGF11RDEU Kaffemølle 150W Rød billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Kaffekværn CGF11RDEU Rød. Produkttype: Burr kværn, Kaffebønner volumen: 350 g, Grat type: Konisk møtrik. Strøm: 150 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Vægt: 3,1 kg, Bredde: 150 mm, Dybde: 220 mm. Pakkebredde: 275 mm, Pakkedybde: 195 mm, Pakkehøjde: 470 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: CGF11RDEU
EAN: 8017709318000
Varenr.: 1000767972
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG 50's Style CGF11RDEU - coffee grinder - red
1.331 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SMEG 50’s Style kaffekværn CGF11 - rød
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SMEG 50’s Style kaffekværn CGF11 - rød billede

Produktinformation

Fordele ved kaffekværn til friskmalet kaffeFå maksimal aroma i hver kop med SMEG 50’s Style kaffekværn CGF11. Den koniske kværn i rustfrit stål maler bønnerne skånsomt, så smagen bevares fra fin til grov maling. Med hele 30 formalingsindstillinger og kapacitet til 350 g kaffebønner kan du nemt ramme den rette malingsgrad til espresso, filter eller stempelkaffe. Det ikoniske 50’er-design i rød giver samtidig køkkenet et stilfuldt blikfang.Nem betjening i hverdagenKværnen er designet til daglig brug med on/off-knap, justerbar formalingsgrad og skridsikre fødder for stabilitet. Den medfølgende rengøringsbørste gør det let at holde rent, og ledningsopbevaring hjælper med et pænt køkkenbord. Effekt på 150 W sikrer effektiv maling, mens det gennemsigtige bønnebeholder giver overblik.Produkttype: Kværn med koniske skærKværn: Konisk, rustfrit stålAntal indstillinger: 30 (fin til grov)Kaffebønnekapacitet: 350 gEffekt: 150 WSpænding/frekvens: 220–240 V, 50–60 HzStiktype: Type FHøjde: 46,0 cmBredde: 17,0 cmDybde: 25,0 cmVægt: 3,1 kgLedningslængde: 1 mFarve: RødSkridsikre fødder: JaLedningsopbevaring: JaRengøringsbørste medfølger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
Kategori: Kaffekværne
Vægt: 6.09g
EAN: 8017709318000
Varenr.: 2080587
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG 50’s Style kaffekværn CGF11 - rød
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød
-18%1.844 kr
Før 2.255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.293 kr1.293 krKøb
2Proshop DK1.331 kr1.331 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
5KitchenTime DK1.844 kr1.844 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.289 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.354 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.314 kr.

Den nuværende pris på 1.293 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style kaffekværn med genanvendet materiale Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.293 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.294 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.293 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.294 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.289 kr5 kr (0%)
24. apr. 20261.294 kr5 kr (0%)
19. apr. 20261.289 kr5 kr (0%)
13. apr. 20261.294 kr5 kr (0%)
9. apr. 20261.289 kr5 kr (0%)
29. mar. 20261.294 kr40 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret