Gå til hovedindhold

Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L

Pris fra 184 krtil 206 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 176 kr 28. maj

Sammenlign priser på Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG SKSB01 carbonator accessory/supply
184 kr
Til butik
SMEG SKSB01 carbonator accessory/supply billede

Produktinformation

Smeg SKSB01 tilbehør til karbonering Karboniserende flaske

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Kategori: Sodavandsmaskine
Artikel nr.: SKSB01
EAN: 8017709348922
Varenr.: 3456599
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG Flaske til Kulsyremaskine
189 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg flaske til sodavandsmaskine Transparent
199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L
206 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK184 kr223 krKøb
2SA-Service.dk189 kr189 krKøb
3KitchenTime DK199 kr248 krKøb
4CS MEGASTORE DK206 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L

PriceData har fulgt prisen på Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L i 180 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Smeg SKSB01, Karboniserende flaske, Rustfrit stål, Transparent, Rustfrit stål, Plast, 1000 ml, 0,8 L, 0,8 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026184 kr5 kr (3%)
31. maj 2026189 kr13 kr (7%)
28. maj 2026176 kr23 kr (12%)
27. maj 2026199 kr10 kr (5%)
24. maj 2026189 kr10 kr (5%)
23. maj 2026199 kr10 kr (5%)
12. maj 2026189 kr5 kr (3%)
8. maj 2026184 kr5 kr (3%)
30. apr. 2026189 kr10 kr (5%)
29. apr. 2026199 kr10 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret