Gå til hovedindhold

SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black

SmegBrødristereEAN: 8017709263362
Pris fra 1.308 krtil 1.989 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 681 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.299 kr 2. maj

Sammenlign priser på SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1308 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style TSF03BLEU Brødrister Sort
1.308 kr
Til butik
Smeg 50's Style TSF03BLEU Brødrister Sort billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Brødrister TSF03BLEU Sort. Antal skiver: 4 skive(r), Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast, Rustfrit stål. Strøm: 2000 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Ledningslængde: 1 m, Bredde: 300 mm, Dybde: 330 mm. Oprindelsesland: Kina. Pallens bruttovægt: 256 kg, Lag pr. palle: 7 stk, Produkter pr. pallelag: 6 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: TSF03BLEU
EAN: 8017709263362
Varenr.: 999504140
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black
1.516 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style brødrister 4x4 skiver Sort
-21%1.596 kr
Før 2.013 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brødrister 4-skiver SMEG 50’s Style TSF03, sort
-11%1.699 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brødrister 4-skiver SMEG 50’s Style TSF03, sort
-10%1.719 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg brødrister TSF03BLEU
1.989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.308 kr1.308 krKøb
2Proshop DK1.516 kr1.516 krKøb
3KitchenTime DK1.596 kr1.596 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
6SA-Service.dk1.989 kr1.989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black

PriceData har fulgt prisen på SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.459 kr.

Den nuværende pris på 1.308 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for SMEG Brødrister 50's Style TSF03BLEU - toaster - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.308 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.307 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.304 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.302 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.303 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.302 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.303 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.305 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.308 kr4 kr (0%)
8. maj 20261.304 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret