Gå til hovedindhold

Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold

SMEGMælkeskummereEAN: 8017709316075
Pris fra 1.199 krtil 1.459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.193 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style mælkeskummer 60 cl Crème hvid
-25%1.199 kr
Før 1.609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smeg Smeg 50's Style mælkeskummer 60 cl Crème hvid billede

Produktinformation

Smeg Smeg 50's Style mælkeskummer 60 cl Crème hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
EAN: 8017709316075
Varenr.: 626501-01
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold
1.325 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG 50's Style MFF11CREU - milk frother - cream
1.326 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Mælkeskummer 600ml Fløde
1.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.199 kr1.199 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.325 kr1.325 krKøb
3Proshop DK1.326 kr1.326 krKøb
4CompuMail DK1.459 kr1.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.137 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.426 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.232 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Smeg 50''s Style MFF11CREU Creme, Automatisk mælkeskummer/varmer, Cremefarvet, Rustfrit stål, 250 ml, 0,6 L, Varm & kold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.199 kr1 kr (0%)
3. jun. 20261.198 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.199 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.198 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.199 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.198 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.199 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.198 kr2 kr (0%)
28. apr. 20261.200 kr2 kr (0%)
27. apr. 20261.198 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret