Gå til hovedindhold

SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l

SmegMælkeskummereEAN: 8017709316136
Pris fra 1.194 krtil 1.439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 245 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.163 kr 15. mar.

Sammenlign priser på SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1194 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style mælkeskummer 60 cl Hvid
-26%1.194 kr
Før 1.609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smeg Smeg 50's Style mælkeskummer 60 cl Hvid billede

Produktinformation

Smeg Smeg 50's Style mælkeskummer 60 cl Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
EAN: 8017709316136
Varenr.: 626507-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG 50's Style MFF11WHEU - milk frother - white
1.199 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Mælkeskummer 600ml Hvid
1.310 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l
-11%1.419 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l
-11%1.439 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.194 kr1.194 krKøb
2Proshop DK1.199 kr1.199 krKøb
3CompuMail DK1.310 kr1.310 krKøb
4Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
5Vivas DK1.439 kr1.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l

PriceData har fulgt prisen på SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.163 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 1.347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.232 kr.

Den nuværende pris på 1.194 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for SMEG 50’s Style MFF11 mælkeskummer - hvid, 0,6 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.194 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.193 kr6 kr (1%)
30. apr. 20261.199 kr6 kr (1%)
26. apr. 20261.193 kr6 kr (1%)
23. apr. 20261.199 kr6 kr (1%)
13. apr. 20261.193 kr6 kr (1%)
11. apr. 20261.199 kr6 kr (1%)
25. mar. 20261.193 kr1 kr (0%)
20. mar. 20261.194 kr30 kr (3%)
18. mar. 20261.164 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret