Gå til hovedindhold

Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium

SmegKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8017709301811
Pris fra 873 krtil 1.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 526 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 774 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 873 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style HMF01CREU Håndmixer Turbofunktion Cream/polished chrome
873 kr
Til butik
Smeg 50's Style HMF01CREU Håndmixer Turbofunktion Cream/polished chrome billede

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: HMF01CREU
EAN: 8017709301811
Varenr.: 1000446245
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium
941 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Håndmixer 50's Style - 250 W
942 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style håndmixer 250 watt Créme hvid
-21%1.099 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SMEG HMF01CREU Håndmixer - Creme
1.185 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG HMF01CREU Håndmixer - Creme
1.199 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Håndmikser HMF01CREU
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK873 kr873 krKøb
2CS MEGASTORE DK941 kr980 krKøb
3Proshop DK942 kr981 krKøb
4KitchenTime DK1.099 kr1.099 krKøb
5HvidevareShoppen.dk1.185 kr1.185 krKøb
6Kai Berntsen ApS1.199 kr1.199 krKøb
7SA-Service.dk1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium i 182 dage. Laveste pris i perioden er 734 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 898 kr.

Den nuværende pris på 873 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01CREU Creme, Håndmixer, Cremefarvet, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026873 kr1 kr (0%)
30. maj 2026872 kr62 kr (7%)
27. maj 2026934 kr4 kr (0%)
15. maj 2026938 kr130 kr (16%)
9. maj 2026808 kr141 kr (15%)
8. maj 2026949 kr11 kr (1%)
7. maj 2026938 kr11 kr (1%)
6. maj 2026949 kr172 kr (22%)
4. maj 2026777 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026775 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret