Gå til hovedindhold

Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort

SMEGKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8017709319588
Pris fra 569 krtil 999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 527 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Stavblender 50's Style HBF11BLEU - hand blender - black - 700 W
569 kr
Til butik
SMEG Stavblender 50's Style HBF11BLEU - hand blender - black - 700 W billede

Produktinformation

Stavblender, 700 W, sort

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Kategori: Blender
Artikel nr.: HBF11BLEU
EAN: 8017709319588
Varenr.: 3373508
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort
583 kr
Til butik
Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Stavblendere HBF11BLEU Sort. Type: Nedsænkning blender, Produktfarve: Sort, Rustfrit stål, Ledningslængde: 1,5 m. Omdrejningshastighed (min.): 8150 rpm, Omdrejningshastighed (maks.): 14850 rpm, Hastighedskontrol type: Trin. Husmateriale: Plast, Rustfrit stål, Håndtag, materiale: Plast, Materiale, kniv: Rustfrit stål. Strøm: 700 W, Strømkilde: Vekselstrøm, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V. Bredde: 65 mm, Dybde: 65 mm, Højde: 414 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: HBF11BLEU
EAN: 8017709319588
Varenr.: 1000902350
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style stavblender 700 watt Sort
-15%930 kr
Før 1.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Stavblender HBF11BLEU
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK569 kr608 krKøb
2CompuMail DK583 kr583 krKøb
3KitchenTime DK930 kr930 krKøb
4SA-Service.dk999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 573 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Smeg 50's Style HBF11BLEU Stavblender Turbofunktion Pulsfunktion Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026569 kr21 kr (4%)
9. maj 2026548 kr21 kr (4%)
3. maj 2026569 kr16 kr (3%)
1. maj 2026585 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026583 kr2 kr (0%)
28. apr. 2026585 kr14 kr (2%)
26. apr. 2026571 kr14 kr (2%)
23. apr. 2026585 kr4 kr (1%)
18. apr. 2026589 kr10 kr (2%)
16. apr. 2026579 kr52 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret