Gå til hovedindhold

Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium

SmegKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8017709301835
Pris fra 873 krtil 1.399 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 526 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 835 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 873 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style HMF01BLEU Håndmixer Turbofunktion Black/polished chrome
873 kr
Til butik
Smeg 50's Style HMF01BLEU Håndmixer Turbofunktion Black/polished chrome billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Håndmikser HMF01BLEU Sort. Type: Håndmixer, Produktfarve: Sort, Mixer funktioner: Mikse. Husmateriale: Acrylonitrilbutadienstyren, Plast. Strøm: 250 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Bredde: 220 mm, Dybde: 100 mm, Højde: 171 mm. Pakkebredde: 292 mm, Pakkedybde: 146 mm, Pakkehøjde: 243 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: HMF01BLEU
EAN: 8017709301835
Varenr.: 1000440870
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium
909 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Håndmixer 50's Style - 250 W
909 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style håndmixer 250 watt Sort
-22%1.082 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SMEG 50’s Style HMF01 håndmixer - sort
-5%1.089 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SMEG HMF01BLEU Håndmixer - Sort
1.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG 50’s Style HMF01 håndmixer - sort
-5%1.109 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG HMF01BLEU Håndmixer - Sort
1.199 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Smeg HMF01BLEU Håndmixer (sort)
1.212 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Håndmikser HMF01BLEU
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK873 kr873 krKøb
2CS MEGASTORE DK909 kr948 krKøb
3Proshop DK909 kr948 krKøb
4KitchenTime DK1.082 kr1.082 krKøb
5Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
6HvidevareShoppen.dk1.099 kr1.099 krKøb
7Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
8Kai Berntsen ApS1.199 kr1.199 krKøb
9Komplett DK1.212 kr1.212 krKøb
10SA-Service.dk1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium i 182 dage. Laveste pris i perioden er 814 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 948 kr.

Den nuværende pris på 873 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Smeg 50''s Style Håndmikser HMF01BLEU Sort, Håndmixer, Sort, Mikse, 1,5 m, Knapper, Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026873 kr1 kr (0%)
27. maj 2026872 kr3 kr (0%)
24. maj 2026869 kr1 kr (0%)
22. maj 2026868 kr1 kr (0%)
15. maj 2026869 kr54 kr (6%)
14. maj 2026923 kr11 kr (1%)
9. maj 2026934 kr6 kr (1%)
6. maj 2026928 kr1 kr (0%)
3. maj 2026929 kr5 kr (1%)
2. maj 2026934 kr99 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret