Gå til hovedindhold

SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green

SmegBrødristereEAN: 8017709263386
Pris fra 1.596 krtil 1.995 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 399 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.286 kr 26. mar.

Sammenlign priser på SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1596 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green
1.596 kr
Til butik
SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green billede

Produktinformation

Brødrister, 4 skive, 4 Holdere, pastelgrøn

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Kategori: Broedrister
Artikel nr.: TSF03PGEU
EAN: 8017709263386
Varenr.: 3336796
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SMEG 50’s Style brødrister TSF03 - 4 skiver, pastelgrøn
-11%1.699 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SMEG 50’s Style brødrister TSF03 - 4 skiver, pastelgrøn billede

Produktinformation

Fordele ved brødrister i 50’s StyleGør morgenmaden nem og stilfuld med SMEG TSF03. Den ikoniske 50’er-inspirerede brødrister i pastelgrøn har fire rum og klarer op til fire skiver ad gangen - perfekt til familien eller når der er gæster. Med selvcentrerende mekanisme ristes brødet jævnt, mens optønings- og genopvarmningsfunktioner giver fleksibilitet i en travl hverdag.Praktiske detaljer til hverdagsbrugVælg præcis ristningsgrad med de seks trin og stop når som helst med den dedikerede stopknap. De brede, lange riller på 3,6 cm giver plads til forskellige typer brød. Aftagelig krummebakke og skridsikre fødder gør brug og rengøring enkel. Ledningsoprul holder køkkenbordet ryddeligt, og huset i rustfrit stål føles solidt og tidløst.Antal riller: 4 (lange riller)Antal skiver: 4Ristningsniveauer: 6Funktioner: Optø, genopvarm, stopSelvcentrerende mekanisme: JaAftagelig krummebakke: JaLedningsoprul og skridsikre fødder: JaMateriale: Rustfrit stålFarve: GrønEffekt: 2.000 WSpænding/frekvens: 220–240 V / 50–60 HzLedningslængde: 1 mMål (H × B × D): 19,8 × 33,0 × 30,0 cmVægt: 3,8 kgRillebredde: 3,6 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
Kategori: Vandkedler
Vægt: 7.49g
EAN: 8017709263386
Varenr.: 2091580
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG 50’s Style brødrister TSF03 - 4 skiver, pastelgrøn
-10%1.719 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SMEG 50’s Style brødrister TSF03 - 4 skiver, pastelgrøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
Kategori: Vandkedler
Vægt: 7.49g
EAN: 8017709263386
Varenr.: 2091580
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style TSF03PGEU Brødrister Pastelgrøn
1.732 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Brødrister TSF03PGEU
1.989 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style brødrister 4x4 skiver Pastelgrøn
-1%1.995 kr
Før 2.013 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.596 kr1.596 krKøb
2Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
3Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
4CompuMail DK1.732 kr1.732 krKøb
5SA-Service.dk1.989 kr1.989 krKøb
6KitchenTime DK1.995 kr1.995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green

PriceData har fulgt prisen på SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.286 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.510 kr.

Den nuværende pris på 1.596 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for SMEG Brødrister 50's Style TSF03PGEU - toaster - pastel green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.596 kr194 kr (14%)
30. maj 20261.402 kr107 kr (7%)
29. maj 20261.509 kr87 kr (5%)
28. maj 20261.596 kr86 kr (6%)
27. maj 20261.510 kr6 kr (0%)
23. maj 20261.504 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.496 kr6 kr (0%)
16. maj 20261.490 kr7 kr (0%)
14. maj 20261.497 kr5 kr (0%)
12. maj 20261.502 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret