Gå til hovedindhold

Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stål, hvid rem

WithingsGPSEAN: 3700546708282
Pris fra 1.789 krtil 3.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.030 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stÃ¥l, hvid rem og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1789 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Withings Scanwatch 2 - 38mm - White
-34%1.789 kr
Før 2.695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Withings Scanwatch 2 - 38mm - White billede

Produktinformation

Hybrid SmartWatch, Sapphir-glas, OLED-skærm, 38 mm, Op til 30 dages batteritid, Vandtæt op til 50 m, Temperatursporing: Opdag temperaturudsving der viger fra din normal både dag og nat, Hjertesundhedssporing, Aktivitetssporing, Søvnovervågning, Cyklussporing, HealthSense, PowerSense Pro (Gen3), Manuel logning to-Go, Nem oversigt over daglige mål, ActivitySense 2, Health Data History: Trends for søvn, skridt, distance, aktive minutter osv., sporer 40+ aktiviteter automatisk, Withings app, Sort ScanWatch 2 er mere end et hybrid smartwatch, det er en sundhedsværge på vagt 24/7. Denne næste generation inkluderer ny og eksklusiv teknologi, inklusive TempTech24/7-modulet - som for første gang leverer dag- og natregistrering af kropstemperaturvariationer sammen med proaktive hjertesundhedsmeddelelser, atrieflimrendetektion* via et 1L EKG og iltniveauer i blodet. Sammen kan disse sensorer hjælpe enhver med at opretholde en sund livsstil uden besvær. ScanWatch 2 har også sit varemærke for søvn- og aktivitetssporing plus en ekstraordinær batterilevetid på 30 dage, før den skal genoplades.

Produktspecifikationer

Mærke: Withings
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: HWA10-model 2-All-Int
EAN: 3700546708282
Varenr.: 3197556
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Withings Scanwatch 2 38mm Bialy
3.078 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stål, hvid rem
3.799 kr
Til butik
Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stål, hvid rem billede

Produktinformation

Fordele ved smartwatch til sport og hverdagWithings ScanWatch 2 kombinerer klassisk urdesign med smarte sundheds- og aktivitetsfunktioner. Det runde hybriddisplay giver dig overblik i hverdagen, mens den elegante urkasse i rustfrit stål og den hvide fluoroelastomer-rem gør uret behageligt at bære hele dagen. Få støtte til din aktive livsstil med pulsmåling, søvnkvalitet og kalorieforbrænding, og følg dine fremskridt direkte på håndleddet.Funktioner til træning og velværeUret måler skridt, aktive minutter og højde med indbygget accelerometer og højdemåler. En blodilt-sensor (SpO2) hjælper med at give et mere detaljeret billede af din form. Hybrid-OLED-skærmen på 1,6 cm (0,63") viser klare data, og Bluetooth Low Energy sikrer forbindelse til iOS 15/16 og Android. Vandtæthed til 5 ATM gør det velegnet til daglig brug omkring vand.Lang batteritid og slidstærke materialerScanWatch 2 er bygget til at holde med safirglas og urkasse i rustfrit stål. Batteriet har op til 30 dages levetid og oplades på ca. 2 timer, så du bruger mere tid på aktivitet og mindre på opladning.Urkasse: Rustfrit stål, rund, 38 mmGlas: SafirRem: Fluoroelastomer, farve: hvidSkærm: 1,6 cm (0,63") OLED, hybrid, 282 ppiVandtæthed: 5 ATMSensorer: Accelerometer, pulsmåler, blodilt, højdemålerAktiviteter: Aktive minutter, kalorieforbrænding, søvnkvalitetForbindelse: Bluetooth/BLE; ingen mobilnet, Wi‑Fi eller NFCKompatibilitet: iOS 15, iOS 16, AndroidBatteritid: Op til 30 dage; opladning ca. 2 timerVægt: 34,6 gMedfølger: USB-kabel, manual, quick guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Withings
Kategori: Sportsure
Vægt: 0.03g
EAN: 3700546708282
Varenr.: 1910237
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stål, hvid rem
3.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stål, hvid rem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stÃ¥l, hvid rem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.789 kr1.789 krKøb
2CompuMail DK3.078 kr3.078 krKøb
3Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
4Vivas DK3.819 kr3.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stål, hvid rem

PriceData har fulgt prisen på Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stÃ¥l, hvid rem i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.769 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 2.695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.393 kr.

Den nuværende pris på 1.789 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stÃ¥l, hvid rem. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Smartwatch Withings ScanWatch 2, 38 mm hybrid, OLED 0,63", rustfrit stÃ¥l, hvid rem de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.789 kr906 kr (34%)
20. maj 20262.695 kr275 kr (11%)
13. maj 20262.420 kr518 kr (27%)
10. maj 20261.902 kr173 kr (8%)
8. maj 20262.075 kr345 kr (14%)
7. maj 20262.420 kr107 kr (4%)
6. maj 20262.527 kr7 kr (0%)
4. maj 20262.534 kr7 kr (0%)
2. maj 20262.541 kr12 kr (0%)
28. apr. 20262.553 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret