Gå til hovedindhold

NO NAME SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g

NO NAMEByggelegetøjEAN: 5414301249719
Pris fra 222 krtil 439 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 28. mar.

Sammenlign priser på SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smartmax Start 23 pcs
222 kr
Til butik
Smartmax Start 23 pcs billede

Produktinformation

SmartMax giver børn mulighed for at udforske magnetisme på en sikker måde med stærke, store dele der er specielt designede til at blive håndteret af småbørn. Større børn vil have det sjovt med at bygge tårne, broer og massevis af andre konstruktioner. SmartMax magneter er stærke nok til at bære op til 60 gange deres egen vægt. Dette startsæt indeholder: 12 medium stykker 3 store stykker 8 metalliske kugle-samlestykker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Smartmax
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: SMX309
EAN: 5414301249719
Varenr.: 3271718
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g
294 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
SmartMax: Start
299,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Smartmax: Start (Nordic)
329,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Smartmax Magnetlegetøj - Startsæt - 23 Dele
349,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
SmartMax: Start (Nordic)
369,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Magnetisk byggelegetøj SmartMax Start - 23 dele
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Magnetisk byggelegetøj SmartMax Start - 23 dele
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK222 kr261 krKøb
2CS MEGASTORE DK294 kr333 krKøb
3Legekæden299,95 kr299,95 krKøb
4KÆRE BØRN - Alt til dit barn329,95 kr329,95 krKøb
5Gucca.dk349,95 kr349,95 krKøb
6BabySam DK369,95 kr369,95 krKøb
7Boligcenter DK419 kr419 krKøb
8Vivas DK439 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g

PriceData har fulgt prisen på SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for SmartMax Start, Byggesæt, 1 År, Plast, 23 stk, 740 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026222 kr27 kr (11%)
7. maj 2026249 kr1 kr (0%)
6. maj 2026248 kr26 kr (12%)
1. maj 2026222 kr27 kr (11%)
27. apr. 2026249 kr27 kr (12%)
25. apr. 2026222 kr26 kr (10%)
23. apr. 2026248 kr11 kr (5%)
22. apr. 2026237 kr4 kr (2%)
20. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026234 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret