Gå til hovedindhold

Smart Games SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet

Smart GamesMagnetisk legetøjEAN: 5414301249887
Pris fra 288 krtil 399,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 111,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 278 kr 1. maj

Sammenlign priser på SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet
288 kr
Til butik
SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet billede

Produktspecifikationer

Mærke: SMARTMAX
Kategori: Biler og andre fartøjer
Farve: 6
Artikel nr.: 273908
EAN: 5414301249887
Varenr.: 6318257
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smart Games SmartMax: My First Animal Train (Nordic)
298 kr
Til butik
Smart Games SmartMax: My First Animal Train (Nordic) billede

Produktinformation

SmartMax "My First" kollektion til småbørn. Leg og lær med magnetisk dyretog. Små børn kan trygt opdage magnetismens magi med SmartMax "My First"-kollektionen. De ekstra store tog- og dyredele klikker nemt på magnetstængerne. Byg og kør dit eget tog, leg med dyrene og togføreren eller "mix & match" for at skabe de skøreste kombinationer! Alle dele er 100% kompatible med alle andre SmartMax-sæt. Årets legetøj 2017 i Finland. Årets legetøjsfinalist 2017 i Sverige. Alder: 1,5+.

Produktspecifikationer

Mærke: Smart Games
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: SG4988
EAN: 5414301249887
Varenr.: 3307426
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
SmartMax - My First Animal Train (1,5-5 år)
299 kr
Til butik
Gå til Lad-os-Spille.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SmartMax My First Animal Train
299 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SmartMax: My First Animal Train (Nordic)
399,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
SmartMax: My First Animal Train (Nordic)
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK288 kr327 krKøb
2Proshop DK298 kr337 krKøb
3ModernHouse.dk299 kr299 krKøb
4Lad-os-Spille.dk299 kr299 krKøb
5Pixizoo DK399,95 kr399,95 krKøb
6BabySam DK399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet

PriceData har fulgt prisen på SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet i 184 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for SmartMax My First Animal Train, Tog, 1 År, Plast, Flerfarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026288 kr10 kr (3%)
27. maj 2026298 kr10 kr (3%)
26. maj 2026288 kr10 kr (3%)
19. maj 2026298 kr10 kr (3%)
6. maj 2026288 kr10 kr (4%)
1. maj 2026278 kr10 kr (3%)
29. apr. 2026288 kr10 kr (4%)
26. apr. 2026278 kr9 kr (3%)
25. apr. 2026287 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026288 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret