Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender

SamsungEAN: 8806099035280
Pris fra 2.538 krtil 3.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 481 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2538 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A37 5G (256GB/Lavender)
2.538 kr
Til butik
Samsung Galaxy A37 5G (256GB/Lavender) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A37 5G (256GB/Lavender)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung Galaxy A
EAN: 8806099035280
Varenr.: Samsung Galaxy A37 5G (256GB/Lavender)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy A37 5G 6.7" 256 GB Lavendel
2.677 kr
Til butik
Samsung Galaxy A37 5G 6.7" 256 GB Lavendel billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A37 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED display - 6.7" - 2340 x 1080 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP, 5 MP - front camera 12 MP - fantastisk lavendel

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-A376BLVGEUB
EAN: 8806099035280
Varenr.: 1004164855
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender
-6%2.999 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender billede

Produktinformation

Fordele ved Samsung Galaxy A37 5G smartphoneGalaxy A37 5G i farven Lavender kombinerer en stor 6,7" Super AMOLED-skærm med op til 120 Hz for flydende scrolling og skarpe detaljer i FHD+ (1.080 × 2.340). Den tredobbelte kameraopsætning med 50 MP hovedkamera, OIS, nattilstand og op til 10× digital zoom hjælper dig med at fange hverdagens øjeblikke klart, mens 12 MP frontkameraet leverer flotte selfies.Ydelse, batteri og tilslutningDen ottekernede Exynos 1480-processor og 8 GB RAM giver hurtig respons i apps og spil. Med 256 GB intern lagerplads har du god plads til billeder og video. Det store 5.000 mAh-batteri er designet til lange dage, og USB-C hurtigopladning understøttes op til 45 W (oplader medfølger ikke). Du får moderne forbindelser som 5G, Wi‑Fi 6, Bluetooth 5.3, NFC og Dual SIM (NanoSIM + eSIM) - perfekt til både arbejde og fritid.Bygget til hverdagenSkærmen er beskyttet af Gorilla Glass Victus+, og telefonen har IP68-klassificering. Sikker og nem oplåsning med ansigtsgenkendelse og fingeraftrykssensor. Leveres med USB‑C til USB‑C-kabel og værktøj til SIM-udtagning.Skærm: 6,7" Super AMOLED, 1.080 × 2.340, 120 HzProcessor: Samsung Exynos 1480, 8 kerner, boost op til 2,75 GHzHukommelse og lager: 8 GB RAM, 256 GB internKamera bag: 50 MP (f/1,8, OIS) + 8 MP ultravid (f/2,2, 120°) + 5 MP (f/2,4)Kamera front: 12 MP (f/2,2), FOV 81°Video: Op til 4K/30 fps; slowmotion op til 240 fpsBatteri: 5.000 mAh; USB Power Delivery via USB‑C (10–45 W)SIM: Dual SIM (NanoSIM + eSIM)Trådløst: 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 6, Bluetooth 5,3, NFC, Wi‑Fi Direct, MIMONavigering: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSSMål og vægt: H × B × D: 16,29 × 7,82 × 0,74 cm; 196 gAndre funktioner: Ansigtsgenkendelse, fingeraftrykslæser, USB‑C lydBeskyttelse: Gorilla Glass Victus+, IP68Operati...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
Vægt: 0.33g
EAN: 8806099035280
Varenr.: 2170687
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender
-6%3.019 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk2.538 kr2.538 krKøb
2CompuMail DK2.677 kr2.677 krKøb
3Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
4Vivas DK3.019 kr3.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender i 62 dage. Laveste pris i perioden er 2.538 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 4.212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.948 kr.

Den nuværende pris på 2.538 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 8/256 GB - Lavender de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.538 kr56 kr (2%)
1. jun. 20262.594 kr3 kr (0%)
31. maj 20262.597 kr34 kr (1%)
30. maj 20262.631 kr46 kr (2%)
20. maj 20262.677 kr48 kr (2%)
9. maj 20262.725 kr28 kr (1%)
8. maj 20262.753 kr30 kr (1%)
7. maj 20262.783 kr59 kr (2%)
6. maj 20262.842 kr15 kr (1%)
4. maj 20262.857 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret