Gå til hovedindhold

Omron Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC

OmronRelæer og kontaktorerEAN: 4549734762502
Pris fra 121,1 krtil 150 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 28,9 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121.1 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RELÆ 6MM, SPDT, 6A, 24VAC/DC, PUSH-IN
121,1 kr
Til butik
RELÆ 6MM, SPDT, 6A, 24VAC/DC, PUSH-IN billede

Produktinformation

Slimline relæ 6mm inkl. sokkel, SPDT, 6A, Push-terminaler, 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC

Produktspecifikationer

Mærke: OMRON
Kategori: Lyskilder
EAN: 4549734762502
Varenr.: 15841297760591
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC
128 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Omron Elektromekaniske relæer SPDT, 6 A, SPOLE 24 VAC/DC, G2RV-ST500 24VAC/DC
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN121,1 kr121,1 krKøb
2CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
3vvsfittings.dk150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC

PriceData har fulgt prisen på Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC i 182 dage. Laveste pris i perioden er 121,1 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 137,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 121,1 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Slimline relæ 6mm inklusiv sokkel SPDT 6A Push-terminaler 24VDC G2RV-ST500 24 VAC/DC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026121,1 kr4,9 kr (4%)
6. maj 2026126 kr4,9 kr (4%)
21. mar. 2026121,1 kr8,9 kr (7%)
20. mar. 2026130 kr8,9 kr (7%)
17. mar. 2026121,1 kr8,9 kr (7%)
16. mar. 2026130 kr8,9 kr (7%)
4. mar. 2026121,1 kr8,9 kr (7%)
3. mar. 2026130 kr8,9 kr (7%)
10. feb. 2026121,1 kr1,9 kr (2%)
7. feb. 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret