Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921163823
Pris fra 292,95 krtil 357 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 64,05 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Slaves to Darkness - Chaos Knights - 99120201125
-30%292,95 kr
Før 420 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slaves to Darkness - Chaos Knights - 99120201125 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds five Chaos Knights – elite, bone-crushing cavalry sworn to the Ruinous Powers. These mounted warriors wield cursed lances and Chaos runeshields, outfitted with menacing armour and ornate barding. Cloaks billowing be

Produktspecifikationer

Kategori: Chaos: Slaves to Darkness
EAN: 5011921163823
Varenr.: 278582
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop
357 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk292,95 kr292,95 krKøb
2NextLevelGames.dk357 kr357 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 292,95 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 292,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Chaos Knights - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026292,95 kr6 kr (2%)
28. maj 2026298,95 kr2 kr (1%)
23. maj 2026300,95 kr56,05 kr (16%)
22. maj 2026357 kr56,05 kr (19%)
18. maj 2026300,95 kr6 kr (2%)
3. maj 2026306,95 kr6,55 kr (2%)
21. apr. 2026313,5 kr43,5 kr (12%)
20. apr. 2026357 kr43,5 kr (14%)
18. apr. 2026313,5 kr6,45 kr (2%)
17. apr. 2026319,95 kr18 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret