Gå til hovedindhold

Purus Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid

PurusSanitetEAN: 7391543515353
Pris fra 20 krtil 60 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,76 kr 10. maj

Sammenlign priser på Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Slangenippel 1&#8221 omløber hvid
20 kr
Til butik
Slangenippel 1&#8221  omløber hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: PURUS
Kategori: Koblinger & anboringer
Farve: 1
Artikel nr.: 737726
EAN: 7391543515353
Varenr.: 24095517
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid
21 kr
Til butik
Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid billede

Produktinformation

Slangenippel til vaskemaskine nem tilslutning og holdbarhedDenne slangenippel med omløber på 1 tomme er et praktisk tilbehør, der bruges til at forbinde slanger og rør, typisk i forbindelse med vaskemaskiner. Den er fremstillet i hvid PP-plast, som både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: white
EAN: 7391543515353
Varenr.: 750395143
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid
22 kr
Til butik
Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid billede

Produktinformation

Praktisk slangenippel med omløber til vaskemaskine og rørinstallationDenne hvide slangenippel med omløber er udviklet til nem og sikker tilslutning af slanger, især i forbindelse med vaskemaskineinstallationer. Den er fremstillet af robust PP-plast, som e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: white
EAN: 7391543515353
Varenr.: 750395143
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Slangenippel med 1" omløber
22,01 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid
25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Slangenippel med 1" omlber, hvid
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK20 kr59 krKøb
2LavprisVVS21 kr21 krKøb
3BilligVVS DK22 kr22 krKøb
4EL-GROSSISTEN22,01 kr22,01 krKøb
5CompletVVS25 kr25 krKøb
6WATTOO.DK60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid i 148 dage. Laveste pris i perioden er 18,76 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Slangenippel 1", med omløber, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202620 kr1 kr (5%)
29. maj 202619 kr2,16 kr (10%)
17. maj 202621,16 kr2,4 kr (13%)
10. maj 202618,76 kr2,4 kr (11%)
6. maj 202621,16 kr3,15 kr (13%)
5. maj 202624,31 kr3,15 kr (15%)
30. apr. 202621,16 kr3,15 kr (13%)
21. mar. 202624,31 kr8,69 kr (26%)
20. mar. 202633 kr8,69 kr (36%)
17. mar. 202624,31 kr8,69 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret