Gå til hovedindhold

Vikan Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20%

Vikanskum & spandeEAN: 5705020007019
-20%Pris: 77,6 kr
1 forhandler
Før 97 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.6 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20%
-20%77,6 kr
Før 97 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% billede

Produktinformation

Denne slangekobling fra Nito er den perfekte løsning til at forbinde en 1/2-slange med en lynkobling 0700. Koblingen er lavet af høj kvalitet forkromet messing, hvilket giver den en flot sølvfarve og en holdbarhed, der sikrer langvarig brug. Med en vægt p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: skum & spande
EAN: 5705020007019
Varenr.: 47429089952081

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten77,6 kr77,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20%

PriceData har fulgt prisen på Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% i 154 dage. Laveste pris i perioden er 77,6 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 77,6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20%. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Slangekobling, Nito, sølv, 0,5 tommer, forkromet messing, 80 g | Forstøver, skum & spande | Koblinger | Spar20% de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202677,6 kr81,4 kr (51%)
24. maj 2026159 kr81,4 kr (105%)
21. maj 202677,6 kr81,4 kr (51%)
19. maj 2026159 kr81,4 kr (105%)
18. maj 202677,6 kr81,4 kr (51%)
16. maj 2026159 kr81,4 kr (105%)
12. maj 202677,6 kr36,4 kr (32%)
11. maj 2026114 kr36,4 kr (47%)
4. maj 202677,6 kr81,4 kr (51%)
3. maj 2026159 kr81,4 kr (105%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret