Gå til hovedindhold

Ezze Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel

EzzeSanitetEAN: 5709276584126
Pris fra 27,75 krtil 89 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61,25 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
3/4x3/4" a-metal slangenippel
27,75 kr
Til butik
3/4x3/4" a-metal slangenippel billede

Produktinformation

3/4x3/4" A-metal slangenippel

Produktspecifikationer

Mærke: Andet
Kategori: Diverse reservedele
EAN: 5709276584126
Varenr.: 744733106
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 3/4" A-metal slangenippel
30,61 kr
Til butik
3/4" x 3/4" A-metal slangenippel billede

Produktinformation

Ezze slangenippel 3/4" x 3/4", messing - Passer til 20 mm slange.Maks. arbejdstryk: I henhold til slangens specifikationer, men maks. 16 bar.Maks. arbejdstemperatur: I henhold til slangens specifikationer, men maks. 95°.

Produktspecifikationer

EAN: 5709276584126
Varenr.: 15843073458511
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel
53 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ezze slangenippel 3/4" x 3/4", messing
79 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ezze slangenippel 3/4" x 3/4", messing
79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ezze slangenippel 3/4" x 3/4", messing
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk27,75 kr27,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN30,61 kr30,61 krKøb
3WATTOO.DK53 kr53 krKøb
4CompletVVS79 kr79 krKøb
5LavprisVVS79 kr79 krKøb
6BilligVVS DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel

PriceData har fulgt prisen på Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel i 139 dage. Laveste pris i perioden er 27,75 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 27,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Slangeforskruning med 3/4" gevind og 3/4" slangenippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202627,75 kr6,9 kr (20%)
7. maj 202634,65 kr
6. maj 202634,75 kr
21. mar. 202634,65 kr
20. mar. 202634,75 kr
17. mar. 202634,65 kr
16. mar. 202634,75 kr
4. mar. 202634,65 kr
3. mar. 202634,75 kr
26. feb. 202634,65 kr2,9 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret