Gå til hovedindhold

Solar Plus Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind

Solar PlusSanitetEAN: 5705158774593
Pris fra 9 krtil 10 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind
Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind billede

Produktinformation

Med 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind Inklusiv 1/2" gummipakning

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Armatur tilbehør og reservedele
EAN: 5705158774593
Varenr.: 40064
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overgang 3/4" Nippel X 1/2" Muffe
9,8 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overgang 3/4" nippel x 1/2" muffe
10 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk9 kr9 krKøb
2Billigelogvvs.dk9,8 kr9,8 krKøb
3MaintainIt10 kr10 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind

PriceData har fulgt prisen på Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind i 171 dage. Laveste pris i perioden er 8,98 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 15,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10 kr.

Den nuværende pris på 9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Overgangsmuffe 1/2" indvendigt gevind og 3/4" udvendigt gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20269 kr
20. maj 20269,8 kr
19. maj 202610 kr
25. apr. 20269,8 kr
18. apr. 20269,7 kr
14. apr. 20269,28 kr
13. apr. 202610 kr
21. mar. 20269,28 kr
11. mar. 202610 kr2 kr (17%)
10. mar. 202612 kr2 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret