Gå til hovedindhold

KK Sourcing ApS slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing

Pris fra 15 krtil 54 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (72% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14,82 kr 14. apr.

Sammenlign priser på slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
3/4"X3/4" Messing Slangeforskruning
15 kr
Til butik
3/4"X3/4" Messing Slangeforskruning billede

Produktinformation

Til slanger Solar Plus slangeforskruning i messing ¾" omløber til ¾" slange Søgetermer: 0802075217 - 744700006 - 744700006 - 5705158775217

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5705158775217
Varenr.: 8810342515025
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
3/4"x3/4" messing slangeforskruning
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing
54 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk15 kr15 krKøb
2MaintainIt15 kr15 krKøb
3CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing

PriceData har fulgt prisen på slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing i 170 dage. Laveste pris i perioden er 14,34 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 25,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for slangeforskruning 3/4 - 3/4 omløber og til 3/4 slange. Messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 202615 kr
14. apr. 202614,82 kr
13. apr. 202615 kr
21. mar. 202614,82 kr
11. mar. 202615 kr8,75 kr (37%)
10. mar. 202623,75 kr8,75 kr (58%)
6. mar. 202615 kr8,75 kr (37%)
5. mar. 202623,75 kr8,75 kr (58%)
18. feb. 202615 kr9,75 kr (39%)
17. feb. 202624,75 kr9,75 kr (65%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret