Gå til hovedindhold

Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring

BoschRedskaberEAN: 4053423246339
Pris fra 2.438 krtil 3.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 681 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.408 kr 8. maj

Sammenlign priser på Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2438 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SLAGNØGLE GDS 18V-1600 HC SOLO - SOLO
2.438 kr
Til butik
Bosch SLAGNØGLE GDS 18V-1600 HC SOLO - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Slagnøgler
Farve: 1
Artikel nr.: B 6019M1000
EAN: 4053423246339
Varenr.: 21284160
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Akku slagngle GDS 18V-1600 HC solo - Bosch
2.680 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GDS 18V-1600 HC Professional 2300 rpm Blå
2.814 kr
Til butik
Bosch GDS 18V-1600 HC Professional 2300 rpm Blå billede

Produktinformation

Bosch GDS 18V-1600 HC Professional. Produkttype: Slagnøgle, Håndtagsform: Pistolhåndtag, Borepatron diameter: 3/4". Tomgang (maks.): 2300 rpm, Tomgang (min.): 1000 rpm, Tomgangshastighed (1. gear): 800 rpm. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Bredde: 86 mm, Dybde: 226 mm, Højde: 242 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019M1000
EAN: 4053423246339
Varenr.: 1002243908
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.438 kr2.438 krKøb
2WATTOO.DK2.680 kr2.680 krKøb
3CompuMail DK2.814 kr2.814 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring

PriceData har fulgt prisen på Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.408 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 2.892 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.465 kr.

Den nuværende pris på 2.438 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Slagnøgle 18V Bosch GDS 18V-1600 HC Solo - 3/4" ring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.438 kr27 kr (1%)
26. maj 20262.411 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.412 kr2 kr (0%)
23. maj 20262.414 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.416 kr2 kr (0%)
21. maj 20262.418 kr2 kr (0%)
20. maj 20262.420 kr4 kr (0%)
18. maj 20262.424 kr2 kr (0%)
17. maj 20262.426 kr2 kr (0%)
16. maj 20262.428 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret