Gå til hovedindhold

Plus Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn

PlusStik & StikdåserEAN: 5715059960018
Pris fra 18,75 krtil 20,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,41 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stikprop rund m/jord slagfast grøn
18,75 kr
Til butik
Stikprop rund m/jord slagfast grøn billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: stikprop med jord
EAN: 5715059960018
Varenr.: 0810000655
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STIKPROP RUND M/JORD SLAGFAST GRØN
20,26 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn
20,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN20,26 kr20,26 krKøb
3CS MEGASTORE DK20,75 kr59,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn

PriceData har fulgt prisen på Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn i 171 dage. Laveste pris i perioden er 17,34 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 18,75 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Slagfast stikprop rund, med jord, 16A 250V IP44, farve grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202618,75 kr
1. jun. 202618,16 kr
31. maj 202618,75 kr
20. maj 202618,4 kr
19. maj 202618,75 kr
26. apr. 202618,4 kr
18. apr. 202618,18 kr
14. apr. 202617,41 kr
13. apr. 202617,5 kr
24. mar. 202617,41 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret