Gå til hovedindhold

Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand

LogiLinkTv- og skærmbeslagEAN: 4052792046502
Pris fra 247 krtil 700 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 453 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Dual monitor stand 13-32" steel arm length: each 460 mm
247 kr
Til butik
LogiLink Dual monitor stand 13-32" steel arm length: each 460 mm billede

Produktinformation

Monteringssæt, justerbar arm, for 2 skærme, koldvalset stål, skærmstørrelse: 13"-32", skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Skaermholder
Artikel nr.: BP0045
EAN: 4052792046502
Varenr.: 3078616
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Monitorställ/fot Dual 13-32" (BP0045)
-47%253 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Monitorställ/fot Dual 13-32" (BP0045) billede

Produktinformation

Dual monitor desk mount, Med ett monitorställ på skrivbordet kan man placera sina bildskärmar på skrivbordet utan större montering. På så sätt kan man justera bildskärmarna till vilken position du vill. Använd dina skärmar med full rörelsefrihet och luta, svänga eller rotera de som du vill. - För 2 skärmar, - Tillverkad av stål, vilket ger en hållbar monitorarm med en maximal kapacitet på 8 kg per arm, - Passar 13–32" LCD, LED, PC- och TV skärmar, - Maximal armförlängningslängd är 460 mm, - Tilt -45 ° / + 45 °, svängbar -90°/+90°, rotation -180°/+180°, - Kompatibel med VESA 75x75mm, 100x100mm, - Lättinstallerad, Skärmstorlekar: 13"-32", Max vikt på skärmar: 8 kg (2x8kg), VESA: 75x75, 100x100, Installation: Fot, Lutning: 45°~-45°, Svängbar: -90°/+90°, Rotation: -180°/+180°, Länd på arm: 460 mm, Höjd: 465, Mått på produkten: 913 x 280 x 465mm.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Monitor arme og beslag
EAN: 4052792046502
Varenr.: 38-60470
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand billede

Produktinformation

LogiLink Dual Monitor Desk Stand - Monteringssæt - justerbar arm - for 2 skærme - koldvalset stål - skærmstørrelse: 13"-32" - skrivebordsmonterbarGenereltBredde: 91.3 cmDybde: 28 cmHøjde: 46.5 cmMateriale: Koldvalset stålPakkeindhold: SkruerAV-møblerAnbefalet brug: 2 skærmeAnbefaltet Display Størrelse: 13"-32"Design: Justerbar armHældning: -45° til 45°Justeringer: HælddrejerotationMaks. byrdevægt: 16 kgPanorering: -90° til 90°Placering/montering: SkrivebordsmonterbarRotation: -180° til 180°Type: MonteringssætVESA-monteringsinterface: 100 x 100 mm, 75 x 75 mm...

Produktspecifikationer

Mærke: 2Direct
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 4.71g
EAN: 4052792046502
Varenr.: 1811356
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand
-20%279 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Dual Monitor Desk Stand Monteringssæt 2 skærme 13-32
299 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MONITOR HOLDER LOGILINK BP0045
300 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Monitorstativ/-fod Dual 13-32"
-15%399 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dual monitor desk stand, tilt -45°/+45°, swivel -90°/+90°, r
700 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK247 kr286 krKøb
2Teknikproffset DK253 kr322 krKøb
3Boligcenter DK259 kr259 krKøb
4Vivas DK279 kr348 krKøb
5Ultrashop299 kr299 krKøb
6CompuMail DK300 kr300 krKøb
7Estore DK399 kr399 krKøb
8INphone.dk700 kr700 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand

PriceData har fulgt prisen på Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand i 181 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Skærmholder til 2 skærme 13-32" - LogiLink Dual Monitor Desk Stand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026247 kr14 kr (6%)
30. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026233 kr11 kr (5%)
9. apr. 2026244 kr3 kr (1%)
6. apr. 2026247 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026246 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026247 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret