Gå til hovedindhold

Forever Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro

ForeverSkærmbeskyttelseEAN: 5900495291370
Pris fra 13 krtil 76 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (83% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro
13 kr
Til butik
Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro billede

Produktinformation

Hærdet glas med høj hårdhed på 9H beskytter telefonens skærm perfekt. Giver billedklarhed, oleofobisk belægning giver modstandsdygtighed over for fingeraftryk og snavs. Glasset er tyndt og holdbart, og dets tykkelse er kun 0,3 mm. Efter klæbning bevarer telefonen sine taktile egenskaber. Klæbemidlet på hele overfladen forhindrer støv og snavs i at samle sig under glasset. Kanterne på glasset er afrundede, hvilket sikrer sikker brug. Produktet er kun beregnet til fladskærmstelefoner. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: iPhone 15
EAN: 5900495291370
Varenr.: 38-98521
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forever iPhone 15 Pro Skærmbeskyttelse
59 kr
Til butik
Forever iPhone 15 Pro Skærmbeskyttelse billede

Produktinformation

Billig skærmbeskyttelse til iPhone 15 Pro Lækkert og billi skærmbeskyttelse - beskytter din iPhone 15 Pro Beskytter mod ridser og skrammer: beskyt din iPhone mod ridser og andet 9H hårdhed: hårdhed på denne skala går fra 1 til 10, hvor 10 er det hårdest.

Produktspecifikationer

Mærke: Forever
Kategori: Skærmbeskyttelse iPhone 15 Pro
EAN: 5900495291370
Varenr.: 62153915040115
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Forever iPhone 15 Pro Skærmbeskyttelse
59 kr
Til butik
Forever iPhone 15 Pro Skærmbeskyttelse billede

Produktinformation

Billig skærmbeskyttelse til iPhone 15 Pro Lækkert og billig skærmbeskyttelse - beskytter din iPhone's skærm Beskytter mod ridser og skrammer: beskyt din iPhone mod ridser og andet 9H hårdhed: hårdhed på denne skala går fra 1 til 10, hvor 10 er det hår...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Forever
Kategori: Skærmbeskyttelse iPhone 15 Pro
EAN: 5900495291370
Varenr.: 47116630163803
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forever iPhone 15 Pro Screen Protector
76 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK13 kr62 krKøb
2Powerbanken.dk59 kr59 krKøb
3Balar59 kr59 krKøb
4Proshop DK76 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro

PriceData har fulgt prisen på Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro i 177 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skærmbeskytter i 2,5D hærdet glas til iPhone 15 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202613 kr6 kr (32%)
27. dec. 202519 kr4 kr (17%)
6. dec. 202523 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret