Gå til hovedindhold

Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød

House DoctorSkærebrætterEAN: 5707644420823
Pris fra 163 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 86,95 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor House Doctor skærebræt valnød 26x42 cm
-35%163 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor House Doctor skærebræt valnød 26x42 cm billede

Produktinformation

House Doctor House Doctor skærebræt valnød 26x42 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Skærebrætter
EAN: 5707644420823
Varenr.: 25449-02
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød
219 kr
Til butik
Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød billede

Produktinformation

House Doctor præsenterer det elegante skærebræt fra Walnut-serien, hvilket utvivlsomt vil tilføje både funktionalitet og æstetik til dit køkken. Skærebrættet er fremstillet af brasiliansk mørk valnøddetræ, og måler 26 x 42 x 1,5 cm. Dette eksklusive og na...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Skærebrætter
Farve: Natur
EAN: 5707644420823
Varenr.: 21532
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Skærebræt, Walnut, Natur - 42x1,5x26 cm
249,95 kr
Til butik
House Doctor - Skærebræt, Walnut, Natur - 42x1,5x26 cm billede

Produktinformation

Brug det praktiske Walnut skærebræt Til at skabe en varm og afslappet atmosfære i køkkenet. Valnøddetræet gør skærebrættet til et fint indslag i din indretning og til et must, når du forbereder mad. Brug det som serverings bræt til tapas eller simpelthen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644420823
Varenr.: 42678797435132
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Walnut Skærebræt, L 42 cm, natur
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK163 kr212 krKøb
2Likehome.dk219 kr219 krKøb
3Bolig & Haven249,95 kr249,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød

PriceData har fulgt prisen på Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Skærebræt og serveringsbræt House Doctor Walnut 26x42 cm naturlig brasiliansk valnød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026163 kr36 kr (18%)
13. apr. 2026199 kr20 kr (9%)
11. apr. 2026219 kr20 kr (10%)
18. feb. 2026199 kr20 kr (9%)
17. feb. 2026219 kr20 kr (10%)
8. feb. 2026199 kr1 kr (1%)
31. jan. 2026200 kr19 kr (9%)
30. jan. 2026219 kr19,05 kr (10%)
20. jan. 2026199,95 kr19,05 kr (9%)
19. jan. 2026219 kr19,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret