Gå til hovedindhold

Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm

Nicolas VahéKøkkenredskaberEAN: 5707644265134
Pris fra 25 krtil 39 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Nicolas Vahé - Skænkeprop, small
-28%25 kr
Før 34,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nicolas Vahé - Skænkeprop, small billede

Produktinformation

Den smarte skænkeprop fra Nicolas Vahé Er et must til din madlavning. Skænkeproppen kan bruges til alle vores varianter af olier, eddike, vinaigrette og sirup. Med proppen kan du nemmere styre hvor meget der kommer ud af flasken og dermed undgå at overdos...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nicolas Vahe
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644265134
Varenr.: 42036339704060
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nicolas Vahé - Skænkeprop, small
-28%25 kr
Før 34,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nicolas Vahé - Skænkeprop, small billede

Produktinformation

Den smarte skænkeprop fra Nicolas Vahé er et must til din madlavning. Skænkeproppen kan bruges til alle vores varianter af olier, eddike, vinaigrette og sirup. Med proppen kan du nemmere styre hvor meget der kommer ud af flasken og dermed undgå at overdos...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5707644265134
Varenr.: NV105100100
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm
32 kr
Til butik
Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm billede

Produktinformation

Nicolas Vahé har designet en elegant og praktisk skænkeprop, der er en uundværlig hjælper i dit køkken. Denne skænkeprop, som er en del af Nicolas Vahés velkendte serie, er udført i rustfrit stål og kork og har en smuk sølv finish. Med en diameter på 2 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Cocktailudstyr
Farve: Sølv
EAN: 5707644265134
Varenr.: 15464
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Skænkeprop m/ rustfrit stål - Nicolas Vahé
35 kr
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nicolas Vahé - lille skænkeprop
35 kr
Til butik
Gå til Kun Det Bedste
TrustScore 5 ud af 54,8
Nicolas Vahé - Skænkeprop i rustfri stål
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven25 kr25 krKøb
2Rikki Tikki Shop25 kr25 krKøb
3Likehome.dk32 kr32 krKøb
4Mostersskur.dk35 kr35 krKøb
5Pindhus.dk35 kr35 krKøb
6Kun Det Bedste39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm

PriceData har fulgt prisen på Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm i 144 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Skænkeprop - Nicolas Vahé serie Skænkeprop, rustfrit stål & kork, sølv Ø2 × 9 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202625 kr5 kr (25%)
17. apr. 202620 kr5 kr (20%)
27. jan. 202625 kr3 kr (11%)
26. jan. 202628 kr3 kr (12%)
23. jan. 202625 kr10 kr (67%)
10. jan. 202615 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret