Gå til hovedindhold

Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm

House DoctorSkåleEAN: 5707644798465
Pris fra 209 krtil 288 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Pion skål Ø19 cm Grå/Hvid
-35%209 kr
Før 319,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Pion skål Ø19 cm Grå/Hvid billede

Produktinformation

House Doctor Pion skål Ø19 cm Grå/Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Serveringsskåle
EAN: 5707644798465
Varenr.: 507013-01
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Pion høj skål Ø19,5 cm - Grå/hvid
209 kr
Til butik
Pion høj skål Ø19,5 cm - Grå/hvid billede

Produktinformation

Den store Pion skål med en diameter på 19,5 cm fra House Doctor er den type skål, der hurtigt bliver førstevalget i sortimentet at serveringsskåle. Den rummelige størrelse gør den oplagt til alt fra sprøde salater og ovnbagte grøntsager til frugt, pasta e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skåle
Farve: Grå/hvid
EAN: 5707644798465
Varenr.: 7747
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm
-18%220 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm billede

Produktinformation

House Doctor præsenterer Pion-skålen, som er en del af den populære Pion-serie og fremstillet i stentøj. Skålen er udført i en grå/hvid farvekombination og måler 19,5 cm i diameter og 11,5 cm i højden, hvilket gør den til et alsidigt valg til både salater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Skåle og fade
Farve: Grå/Hvid
EAN: 5707644798465
Varenr.: 22701
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Skål, Pion, Ø 19,5 cm, grå/hvid
-10%288 kr
Før 319,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK209 kr258 krKøb
2Kitcho209 kr209 krKøb
3Likehome.dk220 kr220 krKøb
4Rikki Tikki Shop288 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm i 185 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 28% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Skål House Doctor Pion stentøj grå/hvid Ø19,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026209 kr40 kr (24%)
15. maj 2026169 kr40 kr (19%)
14. maj 2026209 kr50 kr (31%)
7. maj 2026159 kr50 kr (24%)
6. maj 2026209 kr50 kr (31%)
2. maj 2026159 kr30 kr (23%)
1. maj 2026129 kr30 kr (19%)
30. apr. 2026159 kr50 kr (24%)
29. apr. 2026209 kr50 kr (31%)
26. apr. 2026159 kr50 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret