Gå til hovedindhold

Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm

BloomingvilleSkåleEAN: 5711173253753
Pris fra 129 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 27. maj

Sammenlign priser på Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jules Skål, Grå, Stentøj
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jules Skål, Grå, Stentøj billede

Produktinformation

Jules skål i stentøj med reaktiv glasur Jules skålen fra Bloomingville er et smukt og funktionelt valg til både hverdag og servering. Den reaktive glasur skaber et levende farvespil, hvor dybe blå og varme nuancer smelter sammen og giver skålen et unikt u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkken | Borddækning
EAN: 5711173253753
Varenr.: 1491566
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Jules skål 15,5 cm Multi
-20%135 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm
169 kr
Til butik
Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm billede

Produktinformation

Fra det anerkendte mærke Bloomingville kommer ´Jules´, en charmerende og funktionel skål, der tilføjer en følelse af stil til ethvert bord. Denne skål er fremstillet af høj kvalitet stentøj og præsenterer en indbydende blanding af farver, der varierer fra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skåle og fade
Farve: Multi
EAN: 5711173253753
Varenr.: 26019
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jules Skål, Blå, Stentøj, D15,5xH8,5 cm
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør129 kr129 krKøb
2KitchenTime DK135 kr184 krKøb
3Likehome.dk169 kr169 krKøb
4Rikki Tikki Shop169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Skål Bloomingville Jules stentøj multifarvet 750 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker Ø15,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026129 kr20 kr (18%)
27. maj 2026109 kr10 kr (8%)
4. maj 2026119 kr16 kr (12%)
3. maj 2026135 kr16 kr (13%)
23. apr. 2026119 kr16 kr (12%)
13. apr. 2026135 kr4 kr (3%)
11. apr. 2026139 kr4 kr (3%)
15. mar. 2026135 kr4 kr (3%)
14. mar. 2026139 kr4 kr (3%)
18. feb. 2026135 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret