Gå til hovedindhold

Vikan Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring

VikanEAN: 5702257086114
-20%Pris: 1.795 kr
1 forhandler
Før 2.243,75 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1795 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring
-20%1.795 kr
Før 2.243,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring billede

Produktinformation

Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyserSkumsprøjten fra Nito er det ideelle redskab til effektiv rengøring af dit hjem, bil eller have. Med en imponerende kapacitet på 2,5 liter kan du dække store områder uden besvær og undgå hypp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
EAN: 5702257086114
Varenr.: 47429089231185

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.795 kr1.795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring

PriceData har fulgt prisen på Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.795 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 2.243,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.019 kr.

Den nuværende pris på 1.795 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Skumsprøjte, Nito, 2,5 l, hvid, inkl. pistol, strålerør og dyser | | Forstøver-skum & spande | Skumrengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20261.795 kr448,75 kr (20%)
31. dec. 20252.243,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret