Gå til hovedindhold

Vikan Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader

VikanRengøringsmidlerEAN: 5705020930539
Pris fra 926,2 krtil 1.335 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 408,8 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 926.2 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør, 1/2"(Q), 1,4 Liter, Blå
-20%926,2 kr
Før 1.159,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør, 1/2"(Q), 1,4 Liter, Blå billede

Produktinformation

Egnet til lettere rengøringsopgaver i f.eks. køkkener, slagterbutikker, mikrobryggerier, baderum, svømmehaller, fitness lokaler etc. Skum udlægges ved 2-6 bars vandtryk. Korrekt dosering i forholdet 0,4 til 10 %. Farvekodningen af kemibeholderne gør det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705020930539
Varenr.: 591106
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader
-20%927,9 kr
Før 1.159,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader billede

Produktinformation

Nito skumsprøjten er det perfekte redskab til havearbejde og rengøring. Med en imponerende kapacitet på 1,4 liter kan du nemt håndtere større opgaver uden at skulle fylde den op hele tiden. Skumsprøjten fås i flere flotte farver, så du kan vælge den, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skumudstyr
EAN: 5705020930539
Varenr.: 47429089100113
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør 1/2(Q) 1,4 Liter blå
1.335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk926,2 kr926,2 krKøb
2Sikkerhedsgiganten927,9 kr927,9 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.335 kr1.335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader

PriceData har fulgt prisen på Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 926,2 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 2.064 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.243 kr.

Den nuværende pris på 926,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Blå | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026926,2 kr1,7 kr (0%)
30. maj 2026927,9 kr1,7 kr (0%)
23. maj 2026926,2 kr1,7 kr (0%)
22. maj 2026927,9 kr1,7 kr (0%)
15. maj 2026926,2 kr1,7 kr (0%)
14. maj 2026927,9 kr1,7 kr (0%)
2. maj 2026926,2 kr1,7 kr (0%)
1. maj 2026927,9 kr1,7 kr (0%)
18. apr. 2026926,2 kr233,68 kr (20%)
17. apr. 20261.159,88 kr233,68 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret