Gå til hovedindhold

Skullcandy Crusher ANC 2 Hovedtelefoner Kabel & trådløs Headset Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Grå

SkullcandyHovedtelefoner og headsetEAN: 0810145320228
Pris fra 1.154 krtil 1.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 365 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.139 kr 12. maj

Sammenlign priser på Skullcandy Crusher ANC 2 Hovedtelefoner Kabel & trådløs Headset Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1154 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alowwed----Skullcandy Crusher ANC 2 vastamelukuulokkeet, valkoinen
1.154 kr
Til butik
Alowwed----Skullcandy Crusher ANC 2 vastamelukuulokkeet, valkoinen billede

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Artikel nr.: S6CAW-S951
EAN: 0810145320228
Varenr.: 1002337273
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skullcandy Crusher ANC 2 Wireless Bluetooth Noise-Cancelling Headphones - White
1.244 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skullcandy Crusher ANC 2 trådløse høretelefoner - True Black
1.499 kr
Til butik
Skullcandy Crusher ANC 2 trådløse høretelefoner - True Black billede

Produktinformation

Fordele ved trådløse høretelefonerOplev dyb og omsluttende lyd med Skullcandy Crusher ANC 2. De lukkede over‑øret høretelefoner er skabt til både opkald og musik og giver dig frihed med Bluetooth 5.2 samt mulighed for kabeltilslutning. Aktiv støjreduktion hjælper med at holde fokus, uanset om du pendler, arbejder eller fordyber dig i din playliste.Design og komfort i hverdagenDen polstrede hovedbøjle og de bløde ørepuder i hvidt “Bone Orange Glow”-look giver en komfortabel pasform i hverdagen. En praktisk rejseetui følger med, så du kan beskytte høretelefonerne på farten. Intuitive knapper og volumenstyring gør det let at styre musikken.Klare specifikationer der gør en forskelCrusher ANC 2 leverer lyd via 40 mm drivere med et frekvensområde på 20–20.000 Hz, impedans på 16 Ω og en total harmonisk forvrængning på 3 %. Fire mikrofoner sikrer tydelige samtaler. Det indbyggede batteri giver op til 60 timers brug, og opladning sker via USB‑C.Anbefalet brug: Opkald/MusikBærestil: Hovedbøjle, binauralTilkobling: Bluetooth 5.2 samt kabel (USB‑C)Aktiv støjreduktion: JaDriverenhed: 4,0 cmFrekvensområde: 20 – 20.000 HzImpedans: 16 ΩTHD: 3 %Mikrofoner: 4Batteritid: Op til 60 timerNettovægt: 332 gMål (H × B × D): 18,8 × 16,6 × 8,3 cmFarve: Hvid (Bone Orange Glow)Medfølger: Rejseetui, quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.58g
EAN: 0810145320228
Varenr.: 2178003
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skullcandy Crusher ANC 2 trådløse høretelefoner - True Black
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skullcandy Crusher ANC 2 Hovedtelefoner Kabel & trådløs Headset Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skullcandy Crusher ANC 2 Hovedtelefoner Kabel & trådløs Headset Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.154 kr1.154 krKøb
2Proshop DK1.244 kr1.244 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skullcandy Crusher ANC 2 Hovedtelefoner Kabel & trådløs Headset Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Grå

PriceData har fulgt prisen på Skullcandy Crusher ANC 2 Hovedtelefoner Kabel & trådløs Headset Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.139 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.393 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.231 kr.

Den nuværende pris på 1.154 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Skullcandy Crusher ANC 2 Hovedtelefoner Kabel & trådløs Headset Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Skullcandy Crusher ANC 2 Hovedtelefoner Kabel & trådløs Headset Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.154 kr50 kr (4%)
25. maj 20261.204 kr50 kr (4%)
18. maj 20261.154 kr15 kr (1%)
12. maj 20261.139 kr41 kr (3%)
11. maj 20261.180 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.172 kr33 kr (3%)
3. maj 20261.139 kr33 kr (3%)
29. apr. 20261.172 kr8 kr (1%)
28. apr. 20261.180 kr6 kr (1%)
24. apr. 20261.186 kr40 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret