Gå til hovedindhold

Plus Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO

PlusEludstyrEAN: 4050623500872
Pris fra 26,25 krtil 28,26 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2,01 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25,02 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skruetrækker phillips ph1x100 1000v
26,25 kr
Til butik
Skruetrækker phillips ph1x100 1000v billede

Produktinformation

Skruetrækker 1000V LAUS med to-komponent håndtag og uisoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: skruetrækker med krydskærv
EAN: 4050623500872
Varenr.: 5497711457
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO
27 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER PHILLIPS PH1X100 1000V
28,26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt26,25 kr26,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK27 kr66 krKøb
3EL-GROSSISTEN28,26 kr28,26 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO

PriceData har fulgt prisen på Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO i 172 dage. Laveste pris i perioden er 24,92 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 26,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Skruetrækker 1000V LAUS phillips kærv PH1x100mm med to-komponent håndtag og isoleret klinge i krom molybdæn stål CR-MO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202626,25 kr
20. maj 202625,33 kr
19. maj 202626,25 kr
26. apr. 202625,33 kr
14. apr. 202625,02 kr1,23 kr (5%)
13. apr. 202626,25 kr1,23 kr (5%)
19. feb. 202625,02 kr
1. feb. 202625,95 kr6,05 kr (19%)
31. jan. 202632 kr6,05 kr (23%)
23. jan. 202625,95 kr1,03 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret