Gå til hovedindhold

Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910

BahcoRedskaberEAN: 7314150027767
Pris fra 59 krtil 109 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Ergo skruetrækker - Torx10
59 kr
Til butik
Bahco Ergo skruetrækker - Torx10 billede

Produktinformation

Lille torx skruetrækker med gummigreb Bahco torx10 skruetrækker med 3-komponent håndtag til maksimal brugervenlighed, det bløde materiale med nubret overflade giver overlegent greb og større kraftoverførsel., samt at det asymetriske greb forhindrer rulnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruetrækkere
Størrelse: Torx10
EAN: 7314150027767
Varenr.: 881703800
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO skruetrækker t10x65 torx be-8910
67 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco BE-8910, 20 mm, 197 mm, 20 mm, 31 g
69,11 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER T10X75 UDEN HUL
72,9 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo skruetrækker TX10×75 mm
-37%73,9 kr
Før 116,56 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGOT Torx-skruetrækker, TX10 x 65 mm
77 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skruetrækker T10X75 Uden Hul
77,52 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skruetrækker t10x75 uden hul
80 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BAHCO skruetrækker torx T10 x 75 mm
85 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGO Torx T 10 Skruetrækker
106,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj59 kr59 krKøb
2Proshop DK67 kr106 krKøb
3CS MEGASTORE DK69,11 kr108,11 krKøb
4EL-GROSSISTEN72,9 kr72,9 krKøb
5Globaltools.dk73,9 kr73,9 krKøb
6Elvvs.dk77 kr77 krKøb
7Billigelogvvs.dk77,52 kr77,52 krKøb
8MaintainIt80 kr80 krKøb
9Homeshop DK85 kr85 krKøb
10Specialbutikken106,25 kr106,25 krKøb
11CompletVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910

PriceData har fulgt prisen på Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910 i 134 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Skruetrækker TX 10x65 mm Ergo, Bahco BE-8910 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202659 kr8 kr (12%)
8. maj 202667 kr2 kr (3%)
4. mar. 202665 kr6 kr (10%)
14. feb. 202659 kr5 kr (8%)
13. feb. 202664 kr5 kr (8%)
5. feb. 202659 kr11 kr (16%)
3. feb. 202670 kr11 kr (19%)
28. jan. 202659 kr2 kr (3%)
27. jan. 202661 kr2 kr (3%)
22. jan. 202659 kr6 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret