Gå til hovedindhold

Act Nordic Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme

Act NordicSkrivebordeEAN: 5713941337900
Pris fra 869 krtil 1.072 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 538,3 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 869 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme
869 kr
Til butik
Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme billede

Produktinformation

Signatures Kaelira skrivebord er en harmonisk kombination af æstetik og funktionalitet, der tilføjer et stilfuldt element til ethvert kontor eller arbejdsområde. Med sine elegante mål på 120 cm i bredden, 60 cm i dybden og 75 cm i højden, byder dette skri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Skriveborde
Farve: Mat rustik eg
EAN: 5713941337900
Varenr.: 2250541
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Bahamas skrivebord, rektangulær - mat rustik eg ru melamin og sort (120x60)
1.019 kr
Til butik
ACT NORDIC Bahamas skrivebord, rektangulær - mat rustik eg ru melamin og sort (120x60) billede

Produktinformation

Dette Bahamas skrivebord fra Act Nordic passer perfekt til det lille hjemmekontor eller det lille værelse. Det rektangulære kontorbord har en bordplade i mat rustik eg ru melamin, og benene er lavet i mat sort ru pulverlakeret stål.

Produktspecifikationer

Mærke: Act Nordic
Kategori: Billige skriveborde
EAN: 5713941337900
Varenr.: 115615
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bahamas skrivebord natur
1.072 kr
Til butik
Bahamas skrivebord natur billede

Produktinformation

Bahamas skrivebordet kombinerer et enkelt og funktionelt design med en varm, naturlig træfinish. Det robuste bord har et stilrent metalstel i sort, som skaber en moderne kontrast til den naturlige træbordplade. Med sin åbne og luftige struktur giver dette skrivebord et minimalistisk udtryk, der passer perfekt ind i både hjemmekontoret og studierummet. Det tilbyder en god arbejdsflade og tilstrækkelig opbevaringsplads til arbejdsredskaber og dekorationer, hvilket gør det til et ideelt valg for dem, der værdsætter både æstetik og funktionalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Skriveborde
Materiale: MDF
Størrelse: 120 cm x 75 cm
Vægt: 15g
Artikel nr.: 11-0000104776
EAN: 5713941337900
Varenr.: 11-0000104776

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk869 kr869 krKøb
2Boboonline.dk1.019 kr1.019 krKøb
3ebuy24 DK1.072 kr1.121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme

PriceData har fulgt prisen på Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme i 182 dage. Laveste pris i perioden er 538,3 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 685 kr.

Den nuværende pris på 869 kr er 27% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Skrivebord Signature Kaelira arbejdsbord 120x60 cm mat rustik eg melamin sort stålramme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026869 kr124 kr (17%)
26. apr. 2026745 kr157,48 kr (27%)
6. apr. 2026587,52 kr156,48 kr (21%)
5. apr. 2026744 kr156,48 kr (27%)
1. apr. 2026587,52 kr49,22 kr (9%)
22. mar. 2026538,3 kr119 kr (18%)
22. feb. 2026657,3 kr21 kr (3%)
11. feb. 2026636,3 kr107,7 kr (14%)
10. feb. 2026744 kr107,7 kr (17%)
6. feb. 2026636,3 kr107,7 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret