Gå til hovedindhold

Rowico Home Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm

Rowico HomeSkrivebordeEAN: 7340126552025
Pris fra 5.599 krtil 7.025 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.426 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.095,75 kr 26. maj

Sammenlign priser på Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5599 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm
5.599 kr
Til butik
Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm billede

Produktinformation

Halifax-skrivebordet fra Rowico forener en strømlinet, moderne æstetik med praktisk funktionalitet, som private boligindrettere vil sætte pris på. Med sine mål på 120 cm i længden, 61 cm i bredden og en højde på 82 cm er det velproportioneret til både min...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: Skriveborde
Farve: Sort
EAN: 7340126552025
Varenr.: 2569957
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Halifax skrivebord, m. 2 skuffer - sort egefinér, eg og metal (120x61)
5.995 kr
Til butik
ROWICO Halifax skrivebord, m. 2 skuffer - sort egefinér, eg og metal (120x61) billede

Produktinformation

Det stilfulde Halifax skrivebord kommer fra Rowico. Det rektangulære bord er lavet i sort egefinér med egetræ på de to skuffer. Bordets elegante ben er lavet i sort pulverlakeret metal med sandstruktur. Et bord med bordkant og plads til opbevaring af kont...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Skriveborde med skuffer
Farve: Sort
EAN: 7340126552025
Varenr.: 70784
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Halifax skrivebord 120x61 cm
7.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk5.599 kr5.599 krKøb
2Boboonline.dk5.995 kr5.995 krKøb
3Hulténs DK7.025 kr7.275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm

PriceData har fulgt prisen på Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.749 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 5.995 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.520 kr.

Den nuværende pris på 5.599 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Skrivebord Rowico Halifax i sort egfinér med egetræslister, softluk skuffer og guldfinish greb 120x61x82 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20265.599 kr503,25 kr (10%)
26. maj 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
24. maj 20265.599 kr503,25 kr (10%)
16. maj 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
14. apr. 20265.599 kr503,25 kr (10%)
6. apr. 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
5. apr. 20265.599 kr503,25 kr (10%)
20. mar. 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
19. mar. 20265.599 kr396 kr (7%)
18. mar. 20265.995 kr396 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret