Gå til hovedindhold

Bahco Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele

BahcoRedskaber72-tands skraldeProfessionelt håndværkEAN: 7314150413232

BAHCO 59/S36BCR professionelt skralde/bitssæt med 36 dele til alle skruetyper. Inkluderer skraldegreb med 72-tands skralde og magnetiske boltbits. Læs mere

Pris fra 287 krtil 549,26 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 262,26 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bahco bitssæt, 36 dele med skraldeskruetrækker
287 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Skralde/bitssæt med 36 dele
333 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco Bitssæt m/ 36 Dele
397,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele
-37%413,84 kr
Før 652,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bahco bitssæt, 36 dele med skraldeskruetrækker
419 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bahco Bitssæt 36 Dele - 59/S36BCR
440 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bahco bitssæt, 36 dele med skraldeskruetrækker
549,26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK287 kr287 krKøb
2Proshop DK333 kr372 krKøb
3Specialbutikken397,5 kr397,5 krKøb
4Globaltools.dk413,84 kr413,84 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb
6Homeshop DK440 kr440 krKøb
7EL-GROSSISTEN549,26 kr549,26 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

BAHCO 59/S36BCR - Skralde/bitssæt med 36 dele

Bahco

BAHCO 59/S36BCR professionelt skralde/bitssæt med 36 dele til alle skruetyper. Inkluderer skraldegreb med 72-tands skralde og magnetiske boltbits.

• skralde bitssæt
• bahco bits
• skralde
• bits
• skraldeskruetrækker
• værktøjssæt
• professionelt værktøj
• Professionelt håndværk
• 72-tands skralde

Beskrivelse

BAHCO 59/S36BCR er et komplet skralde/bitssæt med 36 dele designet til professionelle håndværkere og serious gør-det-selv entusiaster. Sættet indeholder et praktisk skraldegreb med fintandet 72-tands skralde for præcis og hurtig arbejde selv i trange rum. De omfattende bits dækker alle almindelige skruetyper: Phillips (PH 0-3), Pozidriv (PZ 0-3), lige kærv (4,5-6,5 mm), TORX (T10-T40) og unbrako/hex (1,5-8 mm). Desuden indeholder sættet 6 magnetiske boltbits (6-13 mm), en praktisk 1/4" bitsadapter og magnetholder. Alle TORX bits er farvekodede for hurtig identifikation. Det ergonomiske skraldegreb sikrer komfortabel arbejde selv ved længere tids brug. Perfekt til møbelsamling, reparationer og generelt vedligeholdelsesarbejde i hjemmet eller værkstedet.

Specifikationer

vægt:0,79 kg
bits_hex:1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8 mm
bits_torx:T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40
antal_dele:36 stk
magnettoppe:6, 7, 8, 10, 11, 13 mm
tilslutning:1/4" udvendig 6 kant
bits_phillips:PH 0, 1, 2, 3
bits_pozidriv:PZ 0, 1, 2, 3
bits_lige_kærv:4,5, 5,5, 6,5 mm
skralde_tænder:72 tand
specielle_features:Farvekodede TORX bits, magnetisk bitholder, komfortabelt greb

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke skruetyper kan jeg bruge bitssættet til?

BAHCO 59/S36BCR kan bruges til alle almindelige skruetyper: Phillips, Pozidriv, lige kærv, TORX og unbrako/hex skruer.

Er alle bits inkluderet i sættet?

Ja, sættet indeholder 36 dele: alle nødvendige bits, 6 magnetiske boltbits, skraldegreb, bitsadapter og magnetholder.

Hvad betyder 72-tands skralde?

72-tands skralde betyder at skralden har 72 tænder, hvilket giver meget fin bevægelse (kun 5° rotation pr. klik) - perfekt til arbejde i trange rum.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele

PriceData har fulgt prisen på Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026287 kr7 kr (2%)
29. maj 2026294 kr7 kr (2%)
27. maj 2026287 kr7 kr (2%)
23. maj 2026294 kr7 kr (2%)
16. maj 2026287 kr7 kr (2%)
14. maj 2026294 kr7 kr (2%)
13. maj 2026287 kr10 kr (3%)
5. maj 2026297 kr7 kr (2%)
1. maj 2026290 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026293 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret