Gå til hovedindhold

Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber

VikanSkrabere & KosteEAN: 5705020401237
Pris fra 56,6 krtil 67 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10,4 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56.6 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Nylon Skraber m/gevind i håndtaget, 100 mm, Blå
-31%56,6 kr
Før 81,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Nylon Skraber m/gevind i håndtaget, 100 mm, Blå billede

Produktinformation

Velegnet til at løsne genstridigt snavs som dejrester, chokolade og fastbrændte madrester på glatte overflader. Nylonbladet er et godt alternativ til rustfrit stål og kan bruges på sarte overflader på udstyr og transportbånd, som skal beskyttes mod ridser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705020401237
Varenr.: 590373
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber
-20%65,2 kr
Før 81,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber billede

Produktinformation

Skraberen fra Vikan er et praktisk redskab til effektiv rengøring af genstridigt snavs på glatte overflader. Med sit blå nylon/PP-blad på 10 cm er denne skraber det ideelle valg til at fjerne dejrester, chokolade og fastbrændte madrester. Nylonbladet gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Hånd & Gulvskraber
EAN: 5705020401237
Varenr.: 47481195037009
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skraber, Vikan, 20,5x10x3,2cm, blå, nylon/PP, 10 cm
67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk56,6 kr56,6 krKøb
2Sikkerhedsgiganten65,2 kr65,2 krKøb
3CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber

PriceData har fulgt prisen på Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber i 155 dage. Laveste pris i perioden er 56,6 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 56,6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Skraber, Vikan, blå, nylon/PP, 10 cm, med gevind - Blå / 10 cm | Hånd & Gulvskraber | Fødevarer Håndtering | Håndskraber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202656,6 kr8,6 kr (13%)
30. maj 202665,2 kr8,6 kr (15%)
23. maj 202656,6 kr8,6 kr (13%)
22. maj 202665,2 kr8,6 kr (15%)
15. maj 202656,6 kr8,6 kr (13%)
14. maj 202665,2 kr8,6 kr (15%)
2. maj 202656,6 kr8,6 kr (13%)
1. maj 202665,2 kr8,6 kr (15%)
18. apr. 202656,6 kr24,9 kr (31%)
17. apr. 202681,5 kr24,9 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret