Gå til hovedindhold

Magnaplast Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader

MagnaplastTilbehør til kæledyrEAN: 4052836352002
Pris fra 88,73 krtil 93 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4,27 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69,19 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.73 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skolan Støjdæmp.Grenrør 110Mm 45 Gr.
88,73 kr
Til butik
Skolan Støjdæmp.Grenrør 110Mm 45 Gr. billede

Produktinformation

Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader Søgetermer: 0802180254 - 335200-05 - 882927110 - 4052836352002

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4052836352002
Varenr.: 8810793632081
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skolan støjdæmp.grenrør 110mm 45 gr.
92,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader
93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk88,73 kr88,73 krKøb
2MaintainIt92,5 kr92,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader i 170 dage. Laveste pris i perioden er 69,19 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 88,73 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Skolan støjdæmpende grenrør 110mm 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202688,73 kr3,77 kr (4%)
31. maj 202692,5 kr3,77 kr (4%)
20. maj 202688,73 kr3,77 kr (4%)
19. maj 202692,5 kr3,77 kr (4%)
9. maj 202688,73 kr3,77 kr (4%)
8. maj 202692,5 kr5,5 kr (6%)
5. maj 202687 kr13 kr (13%)
2. maj 2026100 kr5,02 kr (5%)
30. apr. 2026105,02 kr1,02 kr (1%)
26. apr. 2026104 kr31,95 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret