Gå til hovedindhold

Solar Plus Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader

Solar PlusAfløbEAN: 4052836321206
Pris fra 16,16 krtil 24,38 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8,22 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,5 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.16 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skolan Støjdæmp. Bøjning 58Mm 45 Grader
16,16 kr
Til butik
Skolan Støjdæmp. Bøjning 58Mm 45 Grader billede

Produktinformation

Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader Søgetermer: 0802180115 - 332120-05 - 882922050 - 4052836321206

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4052836321206
Varenr.: 8810792091985
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skolan støjdæmp. bøjning 58mm 45 grader
16,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader
24,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk16,16 kr16,16 krKøb
2MaintainIt16,25 kr16,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK24,38 kr63,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader i 170 dage. Laveste pris i perioden er 12,5 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 21,35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 16,16 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Skolan støjdæmpende bøjning 58mm 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202616,16 kr
31. maj 202616,25 kr
20. maj 202616,16 kr
19. maj 202616,25 kr
9. maj 202616,16 kr
5. maj 202616,25 kr1,25 kr (7%)
2. maj 202617,5 kr1,25 kr (7%)
26. apr. 202618,75 kr5,63 kr (43%)
15. apr. 202613,12 kr
14. apr. 202612,61 kr1,14 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret